دانلود فیلتر شکن 7 VPN نسخه جدید برای اندروید


دانلود فیلتر شکن 7 VPN نسخه جدید برای اندروید

فیلتر شکن قوی هفت برای گوشی همراه + رایگان

فیلتر شکن 7 VPN یک برنامه پیشرفته برای دسترسی نامحدود به همه برنامه ها و سایت های مورد علاقه شما است. که به دلیل فیلترینگ و مسدود شدن، دسترسی به محتوای آن ها غیر ممکن است. در واقع این برنامه بستری را برای شما فراهم می‌ کند، که می‌توانید با استفاده از آن از تمام امکانات کشور برخوردار شوید. و در کسری از ثانیه و در سریع ترین زمان ممکن به محتوای موردنیازتان دسترسی پیدا کنید.

تغییر IP با استفاده از فیلتر شکن 7 VPN

این برنامه یکی از بهترین فیلتر شکن ها در زمینه برقراری مروری ایمن و سریع می‌ باشد. چرا که این وی پی ان هنگامی که شما به سرورهای آن متصل هستید، آی پی شما را تغییر می ‌دهد و آی پی سروری را که شما به آن متصل شده اید را به عنوان موقعیتتان معرفی می کند. در نتیجه شما به کمک این وی پی ان می توانید به راحتی مروری ناشناس و امن را تجربه کنید.

استفاده از برنامه 7 VPN بدون نیاز به اطلاعات اولیه

شما برای برخورداری از خدمات این برنامه نیازی به ثبت نام و ثبت اطلاعات شخصی خودتان ندارید. در نتیجه شما برخلاف بسیاری از فیلتر شکن ها هنگامی که از این برنامه استفاده می کنید، برای هربار ورود نیازی به وارد کردن رمز عبور و نام کاربری نخواهید داشت. و بدون نیاز به رد کردن این مراحل می توانید از خدمات این برنامه استفاده کنید.

Screenshot image

رمزگذاری پیشرفته در فیلتر شکن هفت

امنیت، فاکتور بسیار مهمی است که کاربران هنگام انتخاب فیلتر شکن ها بسیار به آن دقت می کنند. فیلتر شکن هفت نیز برای جلب توجه کاربران و برقراری امنیت بسیار مطمئن برای آن ها از اقدامات امنیتی گوناگونی استفاده می ‌کند.
یکی از مهمترین اقدامات این برنامه در راستای افزایش امنیت کاربران خود، رمزگذاری اتصالات آن ها می باشد. این ویژگی از طریق عبور اتصالات آن ها از یک تونل رمزگذاری شده ایمن فراهم می‌ شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *