دانلود فیلتر شکن اندروید 88 VPN نسخه جدید


دانلود فیلتر شکن اندروید 88 VPN نسخه جدید

لینک دانلود برنامه نامحدود وی پی ان 88

همانطور که همه ما می دانیم امروزه محدودیت های اینترنتی به شدت افزایش پیدا کرده اند و باعث شده اند که ما از بسیاری از خدمات اینترنتی مورد نیازمان محروم شویم. بنابراین همه ما نیاز به فیلتر شکنی داریم که بتواند تمامی این محدودیت‌ ها و فیلترینگ ها را دور بزند و دسترسی به خدمات مورد نیاز را برای ما ممکن ‌کند.
فیلتر شکن 88 VPN یکی از بهترین برنامه های ارائه دهنده خدمات وی پی ان می باشد. که با سرور های بی نظیری که دارد باعث شده است ما بتوانیم به اینترنتی آزاد و بدون محدودیت دسترسی پیدا کنیم. ما می توانیم با استفاده از این برنامه و متصل شدن به سرور های پرقدرتش به تمامی خدمات مورد نیازمان در اینترنت دسترسی پیدا کنیم.

Screenshot image

استفاده روزمره از فیلتر شکن 88 VPN

همانطور که گفته شد این وی پی ان از سرور های بسیار پرقدرتی برخوردار است که سرعت بالایی را به ما هدیه می کنند. ما می توانیم به کمک این فیلتر شکن پرسرعت و بی نظیر تمامی خدمات اینترنتی فیلتر شده ی مورد نظرمان را رفع انسداد کنیم و به آن ها دسترسی پیدا کنیم.
برای مثال می توانیم با استفاده از این فیلتر شکن، به تماشای آنلاین فیلم و سریال از سایت‌ های بین‌ المللی مسدود شده با بالاترین کیفیت و بدون سانسور بپردازیم. همچنین می‌ توانیم از این فیلتر شکن برای دسترسی به بازی های آنلاین فیلتر شده استفاده کنیم.

Screenshot image

فیلتر شکن 88 VPN دارای سرور های مختلف

از مهم ترین ویژگی های این برنامه که بارها به آن اشاره شد، سرور های پرقدرت آن می‌ باشد. سرور های بی نظیر این برنامه در سرتاسر نقاط جهان پراکنده شده اند و با ایجاد یک پوشش جهانی بی نظیر برای کاربران سرعت اتصال بالا و پهنای باند نامحدود فراهم می‌ کنند. در نتیجه ما می توانیم به کمک این فیلتر شکن مروری پرسرعت و نامحدود را در فضای اینترنت بین الملل تجربه کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *