نصب رایگان A3Z VPN 2023 قوی برای آیفون


نصب رایگان A3Z VPN 2023 قوی برای آیفون

دانلود فیلتر شکن A3Z VPN 2023 برای گوشی اندروید

برنامه A3Z VPN 2023 یک فیلتر شکن ساده و پرقدرت می‌ باشد. که خدماتی عالی را در بستری مناسب در اختیار شما قرار می‌ دهد. تا شما بتوانید با استفاده از خدمات موجود در این برنامه انواع محدودیت ها را از بین ببرید. و از خدمات مورد نیازتان که تا پیش از استفاده از این برنامه به دلیل فیلترینگ اینترنت بی ‌بهره بودید به راحتی استفاده کنید. همچنین از اینترنت آزاد و جهانی لذت ببرید.

سرور های کم تعداد A3Z VPN 2023 اما با سرعت عالی

این برنامه از سرور های چندان زیادی برخوردار نمی ‌باشد. اما سرور هایی که این برنامه دارد در نقاط مختلف جهان پخش شده است. به همین دلیل یک پوشش جهانی نسبتا مناسب برای شما پدید آمده است. که به شما این امکان را می‌ دهد بتوانید در هر کجا به نزدیک ‌ترین سرور به خود متصل شوید. و از اتصال لازم برای رفع محدودیت ‌ها استفاده کنید.

امنیت لازم برای مروری آزادانه در کشور

این برنامه همچنین به کمک خدمات امنیتی باکیفیتی که دارد بهترین امنیت را برای گشت و گذاری آزاد در اینترنت برای شما فراهم خواهد کرد.

برای مثال این برنامه داده ‌های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می کند. همین ویژگی باعث می‌ شود که امنیت شما تا حد زیادی افزایش پیدا کند.

ضمن این که این برنامه به دلیل سیاست‌ هایی که دارد تحت هیچ شرایطی اطلاعات خصوصی شما را ذخیره نمی ‌کند. همچنین آن ها را در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی ‌

دهد. این سیاست باعث افزایش امنیت حریم خصوصی شما خواهد شد.

نظرات کاربران در مورد فیلتر شکن A3Z VPN 2023

تا به اینجا تنها خوبی‌ های این فیلتر شکن بیان شد. اما گفتنی است که این برنامه از میان کاربرانی که آن را نصب کرده اند. توانسته است امتیاز سه و نیم را دریافت کند. که این آمار خوبی محسوب نمی ‌شود و نشان از کیفیت پایین برنامه در هنگام استفاده از برخی از اینترنت ها می باشد. که نشان از عدم کاربردی بودن برنامه در برخی مواقع است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *