دانلود نسخه مود شده فیلتر شکن ACE Vpn


دانلود نسخه مود شده فیلتر شکن ACE Vpn

دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن اِی سی ای

برنامه ACE Vpn فیلتر شکنی پرسرعت و با قدرت بالاست. که از محبوبیت بالایی در میان کاربران برخوردار است. این برنامه به دلیل اینکه خدمات بسیار با کیفیتی را ارائه می‌کند. و همچنین امنیت بالایی که دارد، از محبوبیت زیادی برخوردار است.
بنابراین شما می توانید با دانلود این برنامه به یک فیلتر شکن مطمئن و با خدمات عالی دسترسی پیدا کنید. شما با استفاده از این برنامه می توانید به تمامی برنامه ها و سایت های مسدود شده دسترسی پیدا کنید. و از محتوای آن ها نهایت استفاده را ببرید. و از اتصال پایدار و با سرعت بالا لذت ببرید.

امنیت بالا و‌ مثال زدنی فیلتر شکن ACE Vpn

همانطور که گفته شد این وی پی ان یکی از ایمن ترین فیلتر شکن های موجود در بازار می باشد. این برنامه برای ارائه بهترین خدمات امنیتی به کاربران خود اقدامات گوناگونی را انجام داده است. تا از این طریق بتواند امنیت قابل توجهی برای کاربران خود فراهم کند. یکی از این اقدامات امنیتی رمزگذاری اتصالات کاربران می باشد. برای این منظور اتصالات کاربران خود را از یک تونل رمزگذاری شده عبور می دهد.
از این طریق اطلاعات آنها را رمز گذاری میکند. و برای آنها اتصالی پایدار، ایمن و غیر قابل نفوذ تولید می کند. با ایجاد این اتصال غیر قابل نفوذ کاربران از خطرات احتمالی استفاده از اتصالات نا ایمن در امان خواهند بود. و دیگر دست افراد سودجو و اشخاص ثالث و هکرها به اطلاعات آنها نمی رسد.

سرور های پر تعداد و بی نظیر برنامه ACE Vpn

برنامه اِی سی ای از سرور های متعدد و زیادی برخوردار است. که سبب می‌شود بدین صورت سرعت شما را افزایش یابد. بنابراین شما با استفاده از این برنامه می توانید از سرعت بالایی بهره مند شوید. در واقع دلیل سرعت بالای برنامه این است که سرور های متعدد این برنامه با ایجاد یک پوشش جهانی برای شما باعث افزایش سرعت اتصال و پهنای باند شما می‌شوند. و بنابراین می توانید به راحتی به دنیای بدون محدودیت اینترنت وارد شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *