دانلود فیلتر شکن AdBlock Vpn برای آیفون با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن AdBlock Vpn برای آیفون با لینک مستقیم

فیلتر شکن رایگان ادبلاک وی پی ان برای اندروید

با استفاده از فیلتر شکن AdBlock Vpn شما می توانید به راحتی محدودیت های جغرافیایی، فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت و سایت های سانسور دولتی را در هر زمان که بخواهید از حالت انسداد خارج کنید.
همچنین می توانید برنامه های دلخواهتان را به کمک این فیلتر شکن به سادگی دانلود کنید و بدون محدودیت از آن ها استفاده کنید.

Screenshot image

سرعت بالا و نامحدود فیلتر شکن AdBlock Vpn

سرعت یکی از کاربردی ترین ویژگی های اصلی یک VPN است. این برنامه سرعت بسیار خوبی را برای دسترسی به وب سایت های مورد نظر شما فراهم می‌ کند.
شما می توانید به راحتی هر سروری را که می‌ خواهید به آن متصل شوید را انتخاب و با یک کلیک ساده، اتصالی ایمنی را برای خود فراهم کنید. تنها پس از مدتی کوتاه به سرور مورد نظرتان وصل خواهید شد و اتصالی پایدار و مطمئن را تجربه خواهید کرد.

ناشناس بودن و مرور ایمن

برنامه اد بلاک وی پی ان با پنهان کردن آی پی حقیقی شما و جایگزین کردن آی پی سروری که با آن متصل شده اید. برای شما بستری را فراهم می‌‌ کند که می‌ توانید با استفاده از آن مروری ناشناس و ایمن را تجربه کنید. با استفاده از این ویژگی، هیچکدام از فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی نخواهد بود. و شما می‌ توانید با خیال راحت و آسوده به هر سایتی که می‌ خواهید وارد شوید و از محتوای مورد نیازتان لذت ببرید.

Screenshot image

دسترسی آسان به سرور های برنامه AdBlock Vpn

بدون نیاز به ثبت نام و به صورت رایگان با Wi-Fi، 4G، 3G، و تمام حامل های داده تلفن همراه این فیلتر شکن کار می کند. کافی است این فیلتر شکن را بر روی گوشی همراه یا کامپیوتر خود نصب کنید و روی دکمه اتصال ضربه بزنید. تا اتصالی امن برای دسترسی به سایت ها برای شما برقرار شود .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *