دانلود نسخه اصلی فیلتر شکن AdGuard VPN


دانلود نسخه اصلی فیلتر شکن AdGuard VPN

لینک دانلود برنامه ادگارد وی پی ان بدون قطعی

امروزه یکی از مشکلاتی که اکثر کاربران اینترنت با آن مواجه هستند، محدودیت ها و فیلترینگ شدیدی است که بر روی اینترنت اعمال شده است. این فیلترینگ و محدودیت ها سبب شده است که بسیاری از کاربران از خدمات اینترنتی جهانی بی بهره باشند. و نتوانند از تمامی ظرفیت های اینترنت و خدمات آن استفاده کنند. برنامه AdGuard VPN فیلتر شکنی پر قدرت و با سرعت بالاست. که امکاناتی را که به دلیل فیلترینگ از کاربران سلب شده اند، را برای آنها فراهم می‌کند. این برنامه با دور زدن فیلترینگ و محدودیت ها دسترسی به سایت ها و برنامه های مسدود شده را امکان پذیر می کند.

برنامه AdGuard VPN محفاظ حریم شخصی

ارائه بهترین خدمات ممکن در تمام زمینه ها اولویت برنامه ما می باشد. در واقع این فیلتر شکن عالی به منظور ارائه بهترین خدمات به کاربران اینترنت طراحی و ساخته شده است. برای ایجاد رضایت در کاربران و جلب توجه آنها این برنامه اقداماتی را انجام داده است. در این اقدام برنامه متعهد می شود که تحت هیچ شرایطی هیچ گونه اطلاعات و سوابقی از مرور کاربران را ذخیره کند. و یا اطلاعات کاربران را در اختیار اشخاص ثالث قرار ندهد. همچنین گفتنی است که شما برای استفاده از این برنامه نیاز به ثبت نام کردن ندارید. این موضوع ضمن اینکه استفاده از این برنامه را آسان تر می کند. امنیت شخصی شما را نیز افزایش میدهد.

Screenshot image

استفاده بسیار آسان از فیلتر شکن AdGuard VPN

همچنین گفتنی است که استفاده از این وی پی ان بسیار راحت و آسان است. و شما برای استفاده کردن از این برنامه کار سختی را در پیش نخواهید داشت. تنها کاری که می بایست شما انجام دهید دانلود و نصب برنامه است. سپس باید آن را اجرا کنید و با یک کلیک به دنیای نامحدود اینترنت وارد خواهید شد. دلیل سهولت استفاده از این برنامه پنل کاربری ساده و کاربردی آن می باشد. که همانطور که گفته شد به شما امکان می دهد که تنها با یک کلیک به سرورهای این برنامه متصل شوید. در واقع در این برنامه دیگر خبری از منو های تودرتو و پیچ در پیچ نخواهد بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *