دانلود برنامه رایگان ‌AD VPN برای گوشی همراه


دانلود برنامه رایگان ‌AD VPN برای گوشی همراه

فیلتر شکن AD VPN برای اندروید بدون قطعی

اگر به دنبال فیلتر شکنی مطمئن و قدرتمند هستید. که بتواند نظر شما را جلب کند و به شما امکان دسترسی به انواع خدمات اینترنتی را بدهد، فیلتر‌ شکن AD VPN می‌ تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. چرا که با وجود افزایش محدودیت‌ های اینترنتی این برنامه همچنان از کیفیت بالایی برخوردار است. و می‌ تواند قدرت لازم برای دور زدن انوع محدودیت ها را برای شما فراهم کند.

Screenshot image

ویژگی های فیلتر شکن AD VPN

با کمک این برنامه هنگام گشت و گذار کردن امن و ناشناس بمانید.
تنها با یک ضربه می توانید به یک سرور سریع و ایمن متصل شوید.
در حین مرورگردی از حریم خصوصی مطمئن لذت ببرید.
این وی پی ان اتصال اینترنت شما را رمزگذاری می کند.
آدرس IP شما را پنهان می کند.

دارای سرور های باکیفیت و قوی

سرور های این برنامه نکته اصلی هستند که سبب شده‌ است این برنامه به برنامه ای قدرتمند و مناسب تبدیل شود. چرا که اگر یک فیلتر شکن از سرور های قدرتمند برخوردار نباشد. نمی‌ تواند قدرت لازم برای برخورداری از خدمات موجود در سایت ‌ها و برنامه‌ های فیلتر شده را برای شما فراهم کند. در نتیجه دلیل محبوبیت این برنامه سرور های قدرتمند و با کیفیت آن می‌ باشد.

Screenshot image

حفظ امنیت کامل شما در کشور

این برنامه علاوه بر آنکه اتصالات شما را هنگام انتقال داده ‌ها رمزگذاری می‌ کند. حریم خصوصی مناسب برای گشت و گذاری آزادانه و مطمئن برای شما به ارمغان می‌ آورد. به گونه ‌ای که به هیچ عنوان هیچگونه اطلاعاتی را از شما ذخیره نمی‌ کند. که باعث می‌ شود در برابر خطرات آسیب پذیر نباشید. همچنین هیچ اطلاعاتی را با اشخاص ثالث در میان نمی گذارد.

استفاده آسان از تمامی خدمات موجود در برنامه AD VPN

علاوه بر آنکه این برنامه از یک رابط کاربری مناسب استفاده می‌ کند، دارای قابلیت اتصال خودکار نیز می‌ باشد. که به شما این امکان را می‌ دهد مسیر اتصال به سرورها را برای خود کوتاه کنید و تنها با یک کلیک به قدرتمند ترین سرور متصل شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *