رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعال Affe tunnel vpn


رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعال Affe tunnel vpn

نحوه ی اتصال پایدار و قوی به فیلترشکن Affe tunnel vpn

شما به راحتی می توانید نسخه جدید این برنامه را با کمترین حجم دانلود کنید و بدون هیچ گونه تجربه اولیه از امکانات این فیلتر شکن قوی استفاده کنید.این فیلترشکن تمامی قاره های جهان و تمومی کشورهای جهان را دارا می باشد. برای همین می توانید به راحتی به هر سروری در قاره و کشور مورد نظرتان بر اساس سرعت و قدرت آن سرور بدون هیچ گونه قطعی و هنگ کردنی، وصل شوید.

رمزگذاری ترافیک اینترنتی با فیلتر شکن Affe tunnel vpn

ترافیک شما از طریق سریع ترین پروتکل ها توسط این برنامه رمزگذاری می شود. همچنین با سرعت بالا می توانید نمایش ها، فیلم ها و بازی های مورد علاقه خود را به صورت آنلاین و بدون تاخیر تماشا کنید.

امنیت خصوصی و ایمنی دستگاه با فیلتر شکن Affe tunnel vpn

این فیلترشکن با پروتکل های امنیتی خاصی که دارد موجب می شود که هیچ خطری دستگاه شما را تهدید نکند. برای مثال به دستگاه شما اجازه نمیدهد وارد سایت های مخرب شوید و هم چنین اجازه نصب بد افزار ها را نمیدهد. به این شکل که اگر هر کدام از مورد های ذکر شده اتفاق بیوفتد به شما هشدار میدهد و شما را از مشکل با خبر میکند در این صورت همیشه ایمن خواهید ماند.این وی پی ان اتصالات شما را رمزگذاری میکند بنابراین شما از حمله ی اشخاص ثالث برای مثال هکر ها در امنیت کامل خواهید بود. بنابراین مشکلی از این بابت برای شما وجود نخواهد داشت.همچنین این اپلیکیشن به دلیل سیاست هایی که دارد به حفظ حریم خصوصی کاربرانش معروف است. شما با استفاده از این برنامه با خیال راحت بدون نگرانی در فضای اینترنت گشت و گذار کنید.در آخر اگر از این فیلتر شکن و خدماتش راضی بودید به دوستان خود معرفی کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *