دانلود نرم افزار Air Net Vpn برای گوشی اندروید


دانلود نرم افزار Air Net Vpn برای گوشی اندروید

دریافت فیلتر شکن Air Net Vpn نسخه جدید

برنامه Air Net Vpn یکی از فیلتر شکن ‌های موجود در گوگل پلی است. که شما می‌ توانید آن را از طریق این برنامه دانلود و بر روی دستگاه خود نصب کنید. این فیلتر شکن که از خدمات پرسرعت و ایمن برخوردار می‌ باشد. به شما این امکان را خواهد داد که در سریع‌ ترین زمان ممکن به خدمات مورد نیازتان در اینترنت و سایت‌ ها و برنامه ‌های فیلتر شده دسترسی پیدا کنید.

بدون پرداخت هزینه اضافه

به کمک این برنامه ما می‌ توانیم بدون پرداخت هیچگونه هزینه ‌ای از تمامی ظرفیت‌ های اینترنتی استفاده کنید. چرا که تمامی خدمات این برنامه به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته می‌ شود. بدین ترتیب شما می‌ توانید به صورت کاملاً آزادانه در اینترنت گشت و گذار کنید.

Screenshot image

حریم خصوصی ایمن برنامه Air Net Vpn به دور از ردیابی شدن

این برنامه حریم خصوصی مناسبی را برای شما فراهم می‌ کند. تا این امکان را به شما بدهد با خیال راحت در اینترنت گشت و گذار کنید. و بدون ترس از به سرقت رفتن اطلاعات خصوصیتان از خدمات مورد نیازتان در سایت‌ ها و برنامه ‌های مختلف برخوردار شوید. در واقع این برنامه به کمک اقدامات امنیتی لازم از به سرقت رفتن اطلاعات شما جلوگیری می‌ کند.

مناسب برای شبکه های اجتماعی

از آنجایی که این برنامه از سرعت و قدرت قابل قبولی برخوردار است. شما می‌ توانید به کمک آن ها انواع محدودیت‌ های اعمال شده بر شبکه‌ های اجتماعی محبوب نظیر تلگرام و اینستاگرام همچنین واتساپ را دور بزنید. و از این طریق، از خدمات این برنامه‌ بسیار کاربردی استفاده کنید.

Screenshot image

دریافت اتصالی پایدار و بدون قطعی

این برنامه برای شما اتصالی پایدار و بدون قطعی را فراهم می‌ کند. چرا که تعداد سرور های این برنامه در حد مناسبی قرار دارد. و از این طریق یک شبکه جهانی را برای شما فراهم می‌ کند. که باعث می‌ شود اتصالی پایدار برای شما ایجاد شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *