دانلود فیلتر شکن Airport VPN برای اندروید با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن Airport VPN برای اندروید با لینک مستقیم

دانلود فیلتر شکن رایگان و نامحدود ایرپورت وی پی ان برای کامپیوتر

امروزه با افزایش شدت محدودیت های اینترنتی بسیاری از خدمات اینترنتی از دسترس ما خارج شده اند و برای دسترسی به آن ها نیازمند یک فیلتر شکن قدرتمند هستیم. که توانایی ارائه قدرت لازم برای دور زدن محدودیت های اعمال شده بر اینترنت را داشته باشد. فیلتر شکن  Airport VPN یکی از مناسب ترین برنامه ها به این منظور است، که ما می‌ توانیم با دانلود و نصب آن بر روی دستگاه خودمان از تمامی خدماتش برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی استفاده کنیم.

برنامه Airport VPN بدون نیاز به ثبت داده ها

نحوه اتصال به سرور های این برنامه بسیار آسان است و ما برای استفاده از این وی پی ان لازم نیست ثبت نامی انجام دهیم. یعنی فقط کافی است این برنامه را بر روی گوشی همراه خود نصب کنیم، سپس می توانیم تنها با چند کلیک و در زمان کوتاهی به سرور های آن متصل شویم. این موضوع باعث می شود که حریم خصوصی شما بالا برود و کسی نتواند به اطلاعات خصوصی ما دسترسی پیدا کند.

Screenshot image

اتصالی رایگان و نامحدود با فیلتر شکن Airport VPN

این برنامه یکی از بهترین فیلتر شکن های رایگان موجود در بازار است که تمامی خدماتش را به صورت رایگان به ما ارائه می ‌کند. البته گفتنی است که این برنامه دارای نسخه پریمیوم نیز می باشد. که ما می‌ توانیم آن را خریداری کنیم و یا با استفاده از نسخه هک شده و مود شده آن، از خدمات بهتری برخوردار شویم.
اما نسخه رایگان این برنامه نیز خدمات نامحدود را به ما ارائه می دهد. یعنی ما برای استفاده از نسخه رایگان هیچ محدودیتی نخواهیم داشت و می توانیم در هر زمان و هر مقدار که می‌ خواهیم به سرورهای آن متصل شویم.

Screenshot image

افزایش امنیت اطلاعات خصوصی

این فیلتر شکن برای افزایش امنیت سایبری ما از خدمات متنوع و گوناگونی استفاده می ‌کند. به گونه ‌ای که ما می‌ توانیم با خیالی راحت و آسوده از تمامی خدمات موجود در اینترنت استفاده کنیم. و با دور زدن محدودیت های اینترنتی در فضای ایمن به خدمات مورد نیازمان دسترسی پیدا کنیم. در واقع این فیلتر شکن از ما در برابر تمامی خطرات احتمالی موجود در اینترنت محافظت می کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *