دانلود فیلتر شکن Aj Tunnel VPN برای دستگاه اندروید


دانلود فیلتر شکن Aj Tunnel VPN برای دستگاه اندروید

نصب برنامه Aj Tunnel VPN نسخه جدید

یکی از فیلتر شکن موجود در بازار برنامه Aj Tunnel VPN می‌ باشد. که دارای خدمات وی پی ان با کیفیت مطلوب برای استفاده روزمره می‌ باشد. شما می‌ توانید این برنامه را از طریق گوگل پلی بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید. و از خدمات آن برای دسترسی به موارد فیلتر شده استفاده کنید.

همچنین این برنامه از یک رابط کاربری مناسب برخوردار است. که استفاده از خدمات موجود را برای شما بسیار راحت می‌ کند. و امکان این را به وجود آورده است که شما بتوانید با کوتاه‌ تر کردن مسیر اتصال خود، در مدت زمان کوتاه‌ تری به اینترنت جهانی دسترسی پیدا کنید.

Screenshot image

اتصال خودکار به سرور های قوی و فعال Aj Tunnel VPN

مهم ترین عاملی که باعث می‌ شود شما این برنامه را به عنوان فیلتر شکن دستگاه خود استفاده کنید. سرعت بالای سرور های این برنامه می‌ باشد. این سرور ها انواع محدودیت ‌ها را در سریع‌ ترین زمان ممکن برای شما رفع انسداد می‌ کنند. و اجازه دسترسی شما به انواع ظرفیت‌ های اینترنت بین الملل را می‌ دهد.

Screenshot image

نکته منفی در مورد امنیت برنامه Aj Tunnel VPN

با وجود اینکه این برنامه به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی داده‌ های خصوصی شما را ذخیره نمی‌ کند. همچنین آن ها را با اشخاص دیگر به اشتراک نمی‌ گذارد و بر روی فعالیت‌ های آنلاین شما نظارتی انجام نمی‌ دهد. اما به دلیل اینکه این برنامه از رمزگذاری داده ‌های شما هنگام انتقال استفاده نمی‌ کند. امنیت سایبری شما بسیار ضعیف خواهد بود.

استفاده بهتر از خدمات با ثبت نام و خرید اکانت

هنگامی که شما در این برنامه ثبت نام می‌ کنید و اکانت پرمیوم برنامه را خریداری می‌ کنید. می‌ توانید با سرعت و قدرت بیشتری از خدمات vpn بهره‌ مند شوید. چرا که نسخه پرمیوم دارای سرور های اختصاصی است. که از قدرت بسیار بالاتری برخوردار می‌ باشد و به شما امکان مروری نامحدود را می‌ دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *