دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن Akita VPN


دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن Akita VPN

دانلود برنامه اکیتا وی پی ان برای آیفون + رایگان

با افزایش فیلترینگ و محدودیت اعمال شده بر اینترنت نیاز کاربران به فیلتر شکن ها نیز بیشتر می شود. چرا که با اعمال محدودیت های اینترنتی کاربران از بسیاری از خدمات مهم و کاربردی محروم می شوند. و دیگر توانایی بهره بردن از این خدمات را نخواهند داشت. با این اوصاف کاربران نیاز به یک ‌فیلتر شکن خوب و کاربردی دارند. که بتواند پاسخگوی نیاز این افراد باشد. برنامه Akita VPN فیلتر شکنی پر سرعت و با قدرت بالا می باشد. که تمامی انتظاراتی را که از یک فیلتر شکن ایده آل دارید را به صورت یک جا برآورده میکند. شما با استفاده از این برنامه می توانید به راحتی از تمامی خدماتی که به دلیل فیلترینگ از آن ها محروم بوده اید استفاده کنید.

امنیت بالا و رمزگذاری شده برنامه Akita VPN

یکی از مهم ترین ویژگی های این برنامه که سبب محبوبیت آن نیز شده است، امنیت بی نظیریش می باشد. که این برنامه به کاربران خود ارائه میکند. این وی پی ان به منظور جلب رضایت کاربران خود و حفظ حقوق آن ها خدمات گوناگونی را در راستای افزایش امنیت کاربران خود ارائه می کند. یکی از مهم ترین اقداماتی که این برنامه در راستای افزایش امنیت شما انجام می دهد رمزگذاری اتصالات شما می باشد. این برنامه این کار را با عبور دادن اتصالات شما از یک تونل رمزگذاری شده و ایمن انجام می دهد.

Screenshot image

استفاده راحت از برنامه های مسدود شده به کمک برنامه Akita VPN

این برنامه به دلیل خدماتی که به کاربران ارائه می کند. یکی از مناسب ترین گزینه های ممکن به منظور استفاده از شبکه های اجتماعی فیلتر شده می باشد . یکی از این خدمات مهم سرعت بالا می باشد که برای شما اتصالی پایدار را فراهم می کند. این مهم سبب مروری لذت بخش تر و راحت تر برای شما در سراسر جهان می شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *