دانلود فیلتر شکن نامحدود ALFAISAL vpn برای گوشی همراه


دانلود فیلتر شکن نامحدود ALFAISAL vpn برای گوشی همراه

فیلتر شکن رایگان ALFAISAL vpn برای ویندوز + نسخه اصلی

یکی از بهترین ابزارهای اینترنتی که ما می توانیم از آن برای دور زدن محدودیت های اینترنت استفاده کنیم، برنامه ALFAISAL vpn می باشد. این برنامه که یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در بازار می باشد، از قدرت و سرعت بسیار بالایی برخوردار است. به گونه‌ای که امکان دسترسی به تمامی ظرفیت‌ های اینترنت بین الملل را برای ما امکان‌ پذیر می‌ کند. و ما می توانیم به کمک این برنامه به هر محتوایی که به آن نیاز داریم، در کسری از ثانیه دسترسی پیدا کنیم.

تماشای آنلاین ویدیوهای مختلف

امروزه بسیاری از ما در اوقات فراغتمان فیلم نگاه می کنیم ولی بسیاری از آن ها دارای سانسور هستند. ولی می توانیم به کمک این فیلتر شکن، به تماشای آنلاین فیلم و سریال در سایت های به روز و بین المللی به صورت نامحدود، بدون سانسور و با بالاترین کیفیت بپردازیم.

استفاده آسان از فیلتر شکن قوی ALFAISAL vpn

از آنجایی که رابط کاربری این برنامه بسیار ساده و کاربردی می باشد. ما برای استفاده از آن کار بسیار آسانی در پیش خواهیم داشت. به گونه ای که تنها کاری که می بایست برای متصل شدن به برنامه انجام بدهیم ورود به لیست سرور های برنامه می باشد. پس از ورود به لیست سرورها، ما باید با توجه به سرعت نشان داده شده در کنار سرورها، کشور مورد نظرمان را انتخاب کنیم و به آن متصل شویم. تا بتوانیم تمام فیلترینگ ها را دور بزنیم.

Screenshot image

رمزگذاری اتصالات

یکی از اقدامات امنیتی این وی پی ان برای افزایش امنیت ما، رمزگذاری اتصالاتمان می باشد. به صورتی که این عمل را در بالاترین درجه امنیتی انجام می دهد. و با عبور دادن اتصالاتمان از یک تونل رمزگذاری شده فوق العاده ایمن ، آن ها را رمزگذاری می کند.
از طریق این کار برای ما اتصالی غیر قابل نفوذ و ایمن ایجاد می شود. که هیچ شخص ثالثی قادر به هک کردن آن نخواهد بود. در نتیجه ما از تمامی خطرات احتمالی محافظت می شویم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *