دانلود فیلتر شکن Alien VPN برای اندروید + رایگان


دانلود فیلتر شکن Alien VPN برای اندروید + رایگان

دانلود Alien VPN نسخه جدید با لینک مستقیم

امروزه فیلتر شکن‌ ها به یک برنامه ضروری برای دستگاه ‌های تمامی کاربران تبدیل شده اند. چرا که بدون آن ها شما نمی‌ توانید مروری آزادانه را در اینترنت تجربه کنید. و از بیشتر خدمات موجود در کشور محروم خواهید بود. زیرا فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت بسیار شدید تر شده است. پس داشتن یک فیلتر شکن فعال که بتواند قدرت و سرعت لازم برای دور زدن محدودیت ‌ها را فراهم کند، به امری حیاتی تبدیل شده است. یکی از فیلتر شکن‌ هایی که شما می‌ توانید از آن برای دور زدن محدودیت‌ ها استفاده کنید، برنامه رایگان Alien VPN می‌ باشد.

قدرت و سرعت بالا

سازندگان این برنامه ادعا می‌ کنند که سرعت به وجود آمده توسط این فیلتر شکن برای شما به حدی بالا است. که می‌ توانید انواع محدودیت ‌ها را در مدت زمان کوتاهی دور بزنید. و با متصل شدن به سرور های این برنامه از قدرت و سرعت لازم برای مقابله با محدودیت‌ ها استفاده کنید.

Screenshot image

رابط کاربری مناسب Alien VPN

این برنامه از رابط کاربری جذاب با ترکیب رنگ بینظیر و طراحی کاربر پسند برخوردار می‌ باشد. همین ویژگی سبب می‌ شود که کار کردن با این برنامه دلپذیر باشد و هنگام استفاده از آن خسته نشویم. در واقع یکی از ویژگی های الین وی پی ان همین رابط کاربری ساده و کاربردی است که استفاده از خدمات را راحت تر می کند.

امنیت قابل قبول در برنامه Alien VPN

این برنامه از امنیت قابل قبولی برخوردار است. چرا که اصول ایمنی فیلتر شکن ها را رعایت می کند. در واقع می توان گفت مهم ترین ویژگی امنیتی یک فیلتر شکن رمزگذاری اتصالات می باشد. که این فیلتر شکن نیز داده های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می کنند. تا بهترین تجربه از یک مرور امن را کسب کنید.

حفظ حریم شخصی

این برنامه همچنین حریم شخصی شما را به خطر نمی اندازد و به هیچ عنوان سوابق مرور و اطلاعات خصوصی شما را در اختیار دیگران قرار نخواهد داد.

به طور کلی این برنامه ده هزار بار از گوگل پلی دانلود شده و نظری برای آن ثبت نشده است. پس این وی پی ان مانند یک هندوانه دربسته است که کیفیت آن مشخص نیست.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *