دانلود فیلتر شکن Alkesa VPN با لینک مستقیم + نسخه رایگان


دانلود فیلتر شکن Alkesa VPN با لینک مستقیم + نسخه رایگان

دانلود برنامه Alkesa VPN برای اندروید

به دلیل کاهش سرعت اینترنت انتخاب یک فیلتر شکن که بتواند اتصالی پایدار و با قدرت کافی را برای ما ایجاد کند به یک دغدغه بزرگ تبدیل شده است. همانطور که می‌ دانید فیلتر شکن‌ های رایگان از قدرت و سرعت کمتری نسبت به فیلتر شکن‌ های پولی برخوردار هستند. بنابراین شما برای دریافت خدمات بهتر می توانید از نسخه های پولی استفاده کنید. یکی از برنامه های پولی Alkesa VPN می باشد.

این برنامه یکی از فیلتر شکن‌ های موجود در گوگل پلی می‌ باشد. که شما برای دانلود کردن آن باید یک مقدار مبلغی را پرداخت کنید. تا توانایی نصب برنامه را داشته باشید. این برنامه به طور کلی ۱۰ هزار بار نصب شده است و در مورد کیفیت خدمات آن اطلاعاتی در دسترس نیست. مگر ادعای خود سازندگان برنامه که نمی‌ توان آن را قابل اتکا دانست.

Screenshot image

سرور های پرتعداد جهت مروری آزادانه

این فیلتر شکن از سرور های جهانی و پرتعداد برخوردار است. که به شما این امکان را می‌ دهد تا بتوانید تجربه آزادانه در اینترنت داشته باشید. و با کمک این فیلتر شکن بتوانید انواع محدودیت‌ های اعمال شده بر سایت‌ ها و برنامه ‌های مختلف را دور بزنید. علاوه بر آن به کمک این اتصال پایدار از تمام ظرفیت ‌های اینترنتی برخوردار شوید.

امنیت حریم خصوصی بالا

هنگامی که شما از این برنامه استفاده می‌کنید خیالتان از بابت امنیت حریم خصوصی خود راحت خواهد بود. چرا که این برنامه به هیچ عنوان هیچ گونه اطلاعاتی از کاربران خود ذخیره نمی ‌کند. و همچنین برای افزایش امنیت حریم خصوصی آن ها هیچ کدام از داده های شما را به دست افراد ناشناس نمی دهد.

دانلود نسخه رایگان

به احتمال خیلی زیاد نسخه ‌های رایگان این برنامه در سایت‌ های فرعی وجود دارد. اما به طور کلی برای اینکه آسیبی به دستگاه شما نرسد و امنیتتان را در خطر قرار ندهید. بهتر است از سایر فیلتر شکن‌ های مطمئن و امتحان پس داده استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *