دانلود فیلتر شکن قوی Allfast VPN برای ویندوز


دانلود فیلتر شکن قوی Allfast VPN برای ویندوز

دانلود نسخه مود شده برنامه آل فست وی پی ان برای اندروید

امروزه دانلود و نصب فیلتر شکنی قدرتمند و سریع برای تمامی دستگاه های موجود در اینترنت به امری ضروری و مهم تبدیل شده است. چرا که با افزایش شدت محدودیت های اینترنتی روزانه خدمات بیشتری از دسترس ما خارج می شوند. و ما برای دسترسی به آن ها مجبور به استفاده از فیلتر شکن های گوناگون هستیم. اما فیلتر شکن Allfast VPN یک برنامه قدرتمند و سریع می باشد که نیاز ما را نسبت به سایر فیلتر شکن های موجود در بازار از بین می برد. و می تواند به تنهایی قدرت لازم برای دور زدن انواع محدودیت‌ ها را برای ما ایجاد کند.

Screenshot image

مرور ناشناس و مطمئن با نصب نسخه جدید برنامه Allfast VPN

این برنامه با ایجاد یک آی پی جعلی برای ما و جایگزین کردن آن با موقعیت اصلیمان شرایطی را ایجاد می‌ کند. که ما می‌ توانیم مروری ناشناس را در فضای اینترنت انجام دهیم. یعنی با استفاده از این وی پی ان و ویژگی تغییر موقعیت جغرافیایی ما می توانیم بدون اینکه هیچ کدام از فعالیت های آنلاینمان در فضای اینترنت قابل ردیابی باشد، در اینترنت گشت و گذار کنیم. و از تمامی خدمات موجود در سایت ها و برنامه های فیلتر شده برخوردار باشیم. بدون اینکه نگران باشیم که ممکن است موقعیت جغرافیایی ما شناسایی و ردیابی شود.

سرور های پرسرعت برنامه Allfast VPN با کیفیت عالی

سرور های این برنامه در سراسر نقاط جهان پراکنده شده‌ اند و یک پوشش جهانی بینظیر را برای ما ایجاد کرده اند. به گونه ای که ما می توانیم در هر نقطه ‌ای که هستیم با متصل شدن به سرور های این برنامه از خدمات مسدود شده، برخوردار شویم. پس می‌ توانیم نتیجه بگیریم که دلیل اصلی قدرت و سرعت بالای این برنامه به دلیل وجود همین سرور های با کیفیت می باشد. که می تواند اتصالی پرسرعت و پایدار را برای ما ایجاد کند.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *