دانلود فیلتر شکن ALL NET VPN برای اندروید + پرمیوم


دانلود فیلتر شکن ALL NET VPN برای اندروید + پرمیوم

دانلود برنامه ALL NET VPN برای کامپیوتر

امروزه بازار فیلتر شکن ‌ها بسیار داغ است، به گونه ‌ای که تعداد زیادی فیلتر شکن در بازار وجود دارند. و روزانه فیلتر شکن‌ های جدید نیز به آن ها اضافه می‌ شوند. یکی از فیلتر شکن‌ های موجود در بازار که تقریبا جدید هم است، برنامه ALL NET VPN می‌ باشد. که شما می‌ توانید آن را به راحتی دانلود و بر روی دستگاه خود نصب کنید.

خرید اشتراک در فیلتر شکن ALL NET VPN

این فیلتر شکن یک برنامه رایگان نیست بلکه شما باید برای استفاده از خدمات موجود در آن هزینه کنید و اشتراک آن را با توجه به زمان مورد نیازتان خریداری کنید. تا بتوانید از سرور ها و خدمات با کیفیت برنامه برخوردار شوید. به همین دلیل است که این فیلتر شکن از محبوبیت چندان بالایی برخوردار نیست به طوری که تنها ۱۰۰۰ نفر این برنامه را دانلود و نصب کرده اند.

Screenshot image

ترافیک کم بر روی سرور های پرسرعت

از آنجایی که این برنامه برای ارائه خدمات از شما پول دریافت می‌ کند. در نتیجه خدمات با کیفیتی را به شما ارائه می‌ دهد. برای مثال سرور های این برنامه تماماً اختصاصی هستند و تعداد کاربران محدودی از آن استفاده می‌ کنند. در نتیجه سرعت اتصال این برنامه بسیار بالا خواهد بود و ترافیک اعمال شده بر روی آن ها کاهش می یابد. پس شما می‌ توانید به راحتی به انواع محتوا های اینترنتی دسترسی پیدا کنید.

سه ویژگی امنیتی اصلی در برنامه ALL NET VPN

امنیت این برنامه بسیار بالا و حرفه‌ ای است. چرا که این فیلتر شکن تحت هیچ شرایطی اطلاعات خصوصی شما را ذخیره نمی‌ کند. در نتیجه آسیب پذیری شما کاهش پیدا خواهد کرد.
همچنین این برنامه تحت هیچ شرایطی هیچگونه اطلاعاتی را به اشخاص ثالث ارسال نمی‌ کند.
علاوه بر این موضوعات این فیلتر شکن داده های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند. که امنیت شما را تا حدود زیادی افزایش می‌ دهد.

البته گفتنی است از آنجایی که این برنامه پولی است. کاربران زیادی به آن اعتماد نمی‌ کنند. چرا که گزینه‌ های بسیار بهتری در صورت علاقه شما به هزینه کردن وجود دارد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *