دانلود فیلتر شکن Almoizzy VPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن Almoizzy VPN برای اندروید

دانلود فیلتر شکن پرسرعت Almoizzy VPN نسخه اصلی با لینک مستقیم

امروزه به دلیل محدودیت‌ های اینترنتی دسترسی به خدمات اینترنت بین الملل به امری ناممکن تبدیل شده است. چرا که فیلترینگ و محدودیت‌ها از حد گذشته اند و کاربران زیادی را از ظرفیت‌های اینترنت محروم کرده است. ول فیلتر شکن پرسرعت Almoizzy VPN با امنیت بالاست. که به کمک سرورهای پرسرعتی که دارد این مشکل را برای کاربران حل کرده است. و با دور زدن محدودیت ها این امکان را به آن ها می‌ دهد تا به محتوای مورد نیازشان در سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنند.

استفاده و اتصال به سرور های Almoizzy VPN با انواع اینترنت

شما برای دسترسی به سرور ها و خدمات این برنامه نیازی به نوع خاصی از اینترنت نخواهید داشت. و با انواع اتصالات داده می توانید به سرور های این برنامه متصل شوید و مروری پرسرعت و ایمن را تجربه کنید.

Screenshot image

دارای سرور های پرسرعت و با کیفیت

تمامی سرور های این برنامه از کیفیت و سرعت بسیار بالایی برخوردار هستند، به گونه‌ای که تمامی این سرورها سرعت اتصال بالا و پایدار را برای کاربران فراهم می ‌کنند. سرور های این برنامه که بسیار پر تعداد هستند، در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند و با پوشش جهانی که برای کاربران ایجاد می کنند. برای آن ها سرعت اتصال بالا و پهنای باند نامحدود فراهم می کنند.
در نتیجه این برنامه به یکی از مناسب ترین فیلتر شکن های موجود در بازار تبدیل شده است. و کاربران زیادی امروزه از این vpn به عنوان فیلتر شکن دستگاه خود استفاده می کنند.

Screenshot image

مخفی کردن IP شما توسط فیلتر شکن Almoizzy VPN

این نرم افزار آی پی شما را مخفی می کند و درست همانند یک پرتال شما را به سایت های فیلتر شده وارد می کند. بنابراین وقتی با این برنامه در سایت های مختلف آنلاین می شوید، موقعیت جغرافیایی شما نمایش داده نمی شود و امنیتتان بالا می رود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *