دانلود مرورگر Aloha Browser به همراه فیلترشکن داخلی


دانلود مرورگر Aloha Browser به همراه فیلترشکن داخلی

دانلود آلوها بروزر با وی پی ان داخلی برای اندروید

دانلود مرورگر Aloha Browser به همراه فیلترشکن داخلی! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز براتون یه مرورگر برای اندروید آوردیم که داخل خودش وی پی ان داره و برای اینترنت گردی دیگه نیازی به فیلترشکن جدا نخواهید داشت!

آلوها بروزر یه وی پی انه که داخل خودش وی پی ان داره و اجازه میده تا بدون نیاز به یه وی پی ان جداگانه بتونید در دنیای اینترنت گشت بزنید.

بیاید چندتا از ویژگی های این وی پی ان رو با هم ببینیم! اول این که این بروزر یا همون مرورگر ، قابلیت اد بلاکر یا همون مسدود کننده تبلیغات رو داره و نمیزاره صفحات پاپ اپ و تبلیغات مزاحم اذیتتون کنن. وی پی ان داخلیش رایگانه و محدودیت خاصی چه حجمی و چه زمانی روی این برنامه اعمال نشده. به حریم شخصی شما احترام میزاره و نه تنها اجازه نمیده دیگران فعالیت های شما در دنیای اینترنت رو تماشا یا جاسوسی کنن، بلکه خود برنامه هم اطلاعات شما رو ذخیره نمیکنه. میتونید از تب های پرایوت استفاده کنید و در این قابلیت میتونید کاملا محرمانه به فعالیت های آنلاینتون ادامه بدید و هیچ سابقه ای هم از این فعالیت هاتون ثبت نشه. سرعت وی پی ان بالا و همینطور پشتیبانی از web 3.0 که برای دانلود این وی پی ان بسیار وسوسه کنندست! دانلود منیجر هم در این مرورگر وجود داره که کمک میکنه تا فایل هایی که دانلود میکنید رو مدیریت کنید و این قابلیت برای یه مرورگر خیلی خیلی ضروریه.

این مرورگر رو میتونید همین الان از گوگل پلی دانلود کنید و تا الان بیشتر از 10 میلیون دانلود فعال توسط کاربران گوگل پلی برای این مرورگر ثبت شده که تعداد قابل توجهیه و همینطور از کاربرها نمره 4.5 رو دریافت کرده که نمره بسیار خوبی محسوب میشه! این مرورگر بروزه و آخرین آپدیتش هم مربوط به همین امسال یعنی 2023 است و در هر آپدیت بهتر و بهتر میشه.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *