دانلود فیلتر شکن ALO VPN برای اندروید + لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن ALO VPN برای اندروید + لینک مستقیم

دانلود فیلتر شکن قدرتمند الو وی پی ان نسخه جدید برای ویندوز

شما برای دسترسی به اینترنت آزاد و بدون محدودیت نیاز به فیلتر شکن پر قدرت و سریع دارید. اما امروزه به دلیل کاهش سرعت اینترنت سرور های همه فیلتر شکن ها از قدرت و کیفیت کافی برای برقراری اتصالی پایدار برخوردار نمی ‌باشند. اما برنامه ALO VPN ، فیلتر شکنی است که دارای سرور های بسیار با کیفیت و با قدرت بالا می باشد. که اتصال پرسرعت و بی نظیری را برای شما فراهم می ‌کنند. در نتیجه شما با استفاده از این برنامه می توانید به تمامی محتوای مورد نیازتان در سایت ها و برنامه های نصب شده دسترسی پیدا کنید.

رابط کاربری ساده و کاربردی

یکی از مزیت‌ های این برنامه نسبت به بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار رابط کاربری ساده و کاربردی آن می باشد. فضای این برنامه با طراحی کاربر پسند و حرفه ای، کار شما را برای استفاده از آن بسیار راحت کرده است. تا بتوانید به راحتی از این برنامه و امکاناتش استفاده کنید.

Screenshot image

نحوه اتصال به سرور های برنامه ALO VPN

شما تنها کاری که برای اتصال به سرورهای این برنامه باید انجام دهید این است که پس از وارد شدن به برنامه بر روی دکمه اتصال ضربه بزنید. با زدن دکمه اتصال شما به صورت خودکار به سریع ترین سرور موجود در آن لحظه متصل خواهید شد. البته گفتنی است که انتخاب دستی سرور ها نیز برای شما ممکن است. برای این کار شما می بایست به داخل لیست سرور ها مراجعه کنید. و با توجه به سرعت و کیفیت مورد نظرتان سرور لازم را انتخاب و با کلیک بر روی آن، متصل شوید.

Screenshot image

حجم بسیار کم فیلتر شکن ALO VPN

فیلتر شکن الو وی پی ان بر خلاف بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار از حجم بسیار کمی برخوردار است. یعنی این برنامه فضای زیادی از گوشی شما را اشغال نمی‌ کند و تنها قسمت کوچکی از آن را به خود اختصاص می‌ دهد. بنابراین شما می توانید به راحتی آن را دانلود و بر روی دستگاهتان نصب کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *