دانلود وی پی ان Alpha V2ray برای اندروید


دانلود وی پی ان Alpha V2ray برای اندروید

دانلود فیلترشکن آلفا وی تو ری با لینک مستقیم

دانلود وی پی ان Alpha V2ray برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز براتون یه وی پی ان اوردیم به نام آلفا وی تو ری که میخوایم با هم بررسیش کنیم و ببینیم که چطوری میشه از این وی پی ان یه سرنخ هایی بدست بیاریم که دانلود بکنیمش یا نه! دقت کنید که وی پی ان های مختلفی ممکنه تو اسمشون وی تو ری داشته باشن ولی این وی پی ان آلفا وی تو ری هست و با بقیه برنامه های مشابه متفاوته!

این وی پی ان احتمالا اولین برنامه ای هست که دیدم در بخش توضیحاتش از کاربراش برای اینکه بهش اعتماد کردن تشکر کنه! ولی خب به هرحال این وی پی ان اینکارو کرده و شاید به خاطر همیناست که این وی پی ان با اینکه یک ساله در گوگل پلی منتشر شده و حتی از نظر طراحی ظاهری هم در یه حد متوسطیه، با اینحال تونسته بیشتر از 100 هزارتا دانلود فعال از کاربران گوگل پلی داشته باشه! همچنین نمره ای هم که کاربراش بهش دادن نمره 4.3 بوده که واقعا براش نمره خوبی محسوب میشه!

در ادامه صداقت این وی پی ان و سازندگانش این رو هم اضافه کنم که خودشون در بخش توضیحات به این مورد اشاره کردن که این وی پی ان یعنی آلفا وی تو ری رو بر اساس سورس باز برنامه V2ray-NG ساختن و اونها براش کلی سرورهای مختلف آماده کردن که مهم ترین ویژگیشون امنیت اونهاست. همچنین سرور های این برنامه 100 درصد رایگان هستند و این وی پی ان بدرد اون دوستانی میخوره که یسره دنبال دانلود فیلترشکن رایگان و وی پی ان رایگان هستن!

خوشحال میشیم اگر شما هم تجربه استفاده از این وی پی ان رو داشتید یا نظری راجع بهش دارید، در قسمت کامنت ها یا همون نظرات با ما در میون بزارید تا هم ما و هم مخاطب های سایت اون رو بخونیم!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *