دانلود فیلتر شکن Alpha V2ray – Tunnel VPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن Alpha V2ray – Tunnel VPN برای اندروید

دانلود فیلتر شکن Alpha V2ray نسخه جدید

فیلتر شکن ‌ها به برنامه ضروری در گوشی‌ های همراه تبدیل شده اند. چرا که شما اگر بخواهید در اینترنت گشت و گذار کنید، باید از این برنامه‌ ها استفاده کنید. دلیل این امر فیلترینگ شدیدی است که بر اینترنت اعمال شده است و بسیاری از خدمات بین‌ المللی را از شما گرفته است. پس شما نیاز به راه حلی دارید تا بتوانید با این مشکل مقابله کنید. یکی از گزینه های موجود که شما می توانید از آن استفاده کنید فیلتر شکن Alpha V2ray – Tunnel VPN می باشد.

اطلاعات تکمیلی درباره فیلتر شکن Alpha V2ray

این برنامه یک فیلتر شکن نه چندان شناخته شده می باشد، که خدمات وی پی ان را در اختیار شما قرار می دهد. طبق ادعای سازندگان این برنامه آلفا V2ray، به همه چیز نفوذ می کند. همچنین بهترین V2ray-Core، با پشتیبانی از XTLS. با استفاده از این برنامه به شما کمک می کند تا اینترنت رایگان دریافت کنید. همه این ویژگی ها سبب می شود گزینه ای در دسترس برای شما همین برنامه باشد.

Screenshot image

Screenshot image

تجربه مرور ناشناس در اینترنت

یکی از خصوصیات خوب این برنامه در حوزه امنیت فراهم کردن شرایط لازم برای مرور ناشناس شما می‌ باشد. این بدان معنی است که شما هنگامی که از این برنامه استفاده می‌ کنید. و به سرور های آن متصل می‌ شوید. می‌ توانید بدون اینکه هیچ کدام یک از فعالیت‌ های آنلاین شما قابل ردیابی و شناسایی باشد، در اینترنت گشت و گذار کنید.

سرعت بالا سرور های برنامه Alpha V2ray

یکی از خصوصیاتی که این برنامه را به گزینه مناسب تبدیل می‌ کند سرعت بالای سرور های آن می‌ باشد. در واقع سرور های این برنامه به شما اتصالی را هدیه می‌ کند. که شما می‌ توانید به کمک آن انواع محدودیت‌ های اینترنتی را کنار بگذارید. و از تمامی محتوای موجود در اینترنت با هر نوع اینترنتی که در اختیار دارید لذت ببرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *