دریافت فیلتر شکن AlphaZ VPN برای دستگاه اندروید


دریافت فیلتر شکن AlphaZ VPN برای دستگاه اندروید

نصب AlphaZ VPN نسخه جدید برای آیفون

اگر به دنبال ابزاری هستید که همیشه بتواند به شما قدرت و سرعت لازم برای رفع محدودیت‌ ها را بدهد. می‌ توانید فیلتر شکن AlphaZ VPN را بر روی دستگاه خود نصب کنید. این برنامه که به سادگی از طریق گوگل پلی قابل دانلود و نصب بر روی انواع دستگاه‌ های اندرویدی می‌ باشد. به شما قدرت لازم را برای مروری نامحدود در اینترنت خواهد داد.

Screenshot image

سرور های متعدد AlphaZ VPN در کشور های مختلف

شما می ‌توانید به کمک سرور های این برنامه به راحتی انواع محدودیت ‌های اعمال شده بر سایت‌ ها و برنامه‌ های مختلف را از بین ببرید. این سرور ها که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده ‌اند. از کیفیت بالایی برخوردار هستند.
همچنین به دلیل تعداد کم کاربران این سرور ها همیشه در دسترس هستند. و به هیچ عنوان از دسترس خارج نمی‌ شود و می‌ توانید در هر زمان به آن ها متصل شوید.

Screenshot image

عدم آسیب رسیدن به دستگاه و اطلاعات شما

همچنین علاوه بر سرعت بالا این برنامه امنیت لازم به منظور مروری آزادانه در اینترنت را بدون هیچگونه خطر احتمالی فراهم می ‌کند. چرا که از به روزترین خدمات امنیتی استفاده می‌ کند. و همچنین اتصال کاربران را هنگام انتقال داده ‌ها رمزگذاری می‌ کند تا کوچک‌ ترین خطری آن ها را تهدید نکند.

نحوه اتصال در AlphaZ VPN به صورت خودکار

به دلیل برخورداری این برنامه از قابلیت اتصال خودکار و همچنین طراحی کاربر پسند آن، شما می‌ توانید بدون هیچ مشکلی از خدمات موجود در آن تنها با یک کلیک برخوردار شوید. و از سرعت و قدرت لازم برای رفع انسداد انواع محدودیت‌ های اینترنتی بهره ‌مند شوید.

Screenshot image

استفاده راحت از پیام رسان تلگرام

به دلیل اتصال پایدار و قدرت یکنواختی که این برنامه به شما ارائه می‌ کند. شما می‌ توانید از آن برای رفع انسداد شدید ترین محدودیت‌ ها نیز استفاده کنید.
برای مثال محدودیت‌ های اعمال شده بر شبکه‌ های اجتماعی نظیر تلگرام که قوی‌ترین محدودیت ‌ها را شامل می‌ شوند. را به کمک این برنامه می‌ توانید به سادگی از بین ببرید. و از خدمات این برنامه محبوب و پرطرفدار با سرعت عالی استفاده کنید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *