دریافت Amnezia VPN برای خدمات اینترنتی مسدود شده


دریافت Amnezia VPN برای خدمات اینترنتی مسدود شده

نصب برنامه Amnezia VPN از گوگل پلی برای اندروید

فیلتر شکن Amnezia VPN برنامه ‌ای است که شما می‌ توانید به کمک آن سرور های اختصاصی خود را تنظیم کنید. و از آن برای دور زدن محدودیت ‌های اینترنتی استفاده کنید. همچنین برای استفاده از خدمات این فیلتر شکن باید هزینه پرداخت کنید. چرا که برای داشتن سرور شخصی خودتان نیاز به خریداری کردن اشتراک این برنامه دارید.

حریم خصوصی کاملا مطمئن

از آنجایی که این برنامه طبق سیاست‌ هایی که دارد. به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی اطلاعات مهم و شخصی از ما را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی‌ گذارد. شما می‌ توانید با خیالی راحت از خدمات آن برای دستیابی به یک اینترنت نامحدود استفاده کنید. همچنین گفتنی است که این برنامه علاوه بر آنکه با هیچ شخص ثالثی اطلاعات شما را همرسانی نمی‌ کند. به هیچ عنوان اطلاعاتی از شما را نیز ذخیره نمی‌ کند تا در برابر خطرات احتمالی بسیار مقاوم باشید.

رابط کاربری ساده برنامه Amnezia VPN اما با تنظیمات نسبتا پیچیده

این برنامه از یک رابط کاربری ساده برخوردار است. اما برای استفاده از خدمات آن شما باید تنظیمات پیچیده آن را تغییر دهید. تا بتوانید سرور خود را به برنامه اضافه کنید و از خدمات آن برخوردار شوید. به همین دلیل است که بسیاری از کاربران نمی ‌توانند بدون آموزش دیدن از این برنامه استفاده کنند. و حتماً نیاز دارند تا روش استفاده از برنامه را مطالعه کنند.

Screenshot image

Screenshot image

خدمات رایگان Amnezia VPN برای کاربران اینترنتی

برای دانلود کردن این برنامه نیاز به پرداخت هزینه ندارید. اما همانطور که گفته شد برای اینکه بتوانید از خدمات وی پی ان برخوردار شوید. باید سرور اختصاصی خود را داشته باشید. بنابراین این برنامه فقط برای کسانی است که سرور اختصاصی دارند و می‌ توانند به آن متصل شوند.

در آخر لازم به ذکر است که این برنامه امتیاز چندان مناسبی را از کاربران دریافت نکرده است. که این مورد می‌ تواند دلایل گوناگونی داشته باشد. برای مثال بسیاری از افراد طریقه استفاده از آن را بلد نیستند. و یا به دلیل آنکه این برنامه سرور های آماده ندارد به برنامه امتیاز پایینی داده اند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *