دانلود AM TUNNEL LITE VPN برای انجام بازی ها 


دانلود AM TUNNEL LITE VPN برای انجام بازی ها 

نصب AM TUNNEL LITE VPN برای کامپیوتر

محدودیت‌ های اینترنتی یکی از مشکلاتی است که همیشه ما با آن ها سروکار داریم و باید به هر طریقی آن ها را از بین ببریم. چرا که بسیاری از خدمات بین‌ المللی در کشورمان دچار محدودیت ‌های شدیدی شده اند. یکی از بهترین روش ‌ها استفاده از فیلتر شکن‌ های قدرتمند موجود در بازار است. که یکی از این برنامه ها که نامش AM TUNNEL LITE VPN است، می تواند گزینه ای مناسب برای ما باشد.

چرا برنامه AM TUNNEL LITE VPN می تواند به ما کمک کند؟

این سوال پاسخ‌ های متعددی دارد. اما می‌ توان گفت اصلی ‌ترین دلیلی که باعث شده است. این برنامه گزینه مناسب برای مقابله با مشکل فیلترینگ باشد، سرعت بی‌ نظیر آن است.
این برنامه به دلیل وجود سرور های با کیفیت در سراسر نقاط جهان توانسته است. قدرت لازم به منظور دور زدن انواع محدودیت ‌های اینترنتی را به کاربران خود هدیه کند.

Screenshot image

حافظ حریم خصوصی و داده های اصلی گوشی همراه ما

این برنامه همچنین به کمک خدمات به روز باعث شده است امنیتی که برای ما هنگام آنلاین بودن در اینترنت فراهم می‌ شود. به گونه‌ ای باشد که هیچ خطری نتواند امنیت حریم خصوصی و دستگاه ما را از بین ببرد.
در واقع این برنامه حافظ امنیت کاربرانش است و به هیچ عنوان اجازه دسترسی افراد ثالث به اطلاعات خصوصی آن ها را نمی‌ دهد.

اتصال آسان به سرور های قوی در فیلتر شکن AM TUNNEL LITE VPN

رابط کاربری این برنامه به گونه ‌ای طراحی شده است که ما بتوانیم به راحتی و بدون کوچک‌ ترین مشکلی به سرور های این برنامه متصل شویم.
برای اتصال به سرور های این برنامه کافی است با یک ضربه بر روی دکمه به کمک قابلیت اتصال خودکار به سریع ‌ترین سرور متصل شویم.
البته گفتنی است که قابلیت اتصال دستی نیز برای ما وجود خواهد داشت. برای این کار کافی است که به لسیت سرور های برنامه مراجعه کنیم. و سرور مورد نظر خود را با توجه به سرعتی که نیاز داریم انتخاب کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *