نصب فیلتر شکن ایمن A NET VPN با حجم کم


نصب فیلتر شکن ایمن A NET VPN با حجم کم

دانلود برنامه جدید A NET VPN با لینک مستقیم

یکی از تونل‌ های رمزگذاری شده موجود در کشور که حکم فیلتر شکن را برای ما دارد برنامه A NET VPN می‌ باشد. که ما می‌ توانیم به سادگی آن را بر روی گوشی‌ های همراه خود نصب کنیم تا از خدمات آن برای دور زدن محدودیت‌ ها استفاده کنیم.
لازم به ذکر است که این برنامه رایگان می‌ باشد و حجم زیادی از گوشی همراه ما را اشغال نمی‌ کند بنابراین مناسب برای تمامی افراد با هر نوع گوشی همراهی می‌ باشد.

تغییر لوکیشن به صورت رندوم

همانطور که می‌ دانید برای اینکه بتوانید به فیلتر شکن‌ ها متصل شوید در ابتدا باید موقعیت مکانی خود را تغییر دهید. مکانیزم این فیلتر شکن A NET VPN به همین صورت است. چون کافی است بر روی گزینه اتصال خودکار کلیک کنید. تا بتوانیم موقع مکانی خود را تغییر دهید و به محدودیت‌ های موجود در کشور دست پیدا کنید.

علاوه بر آن در این برنامه گزینه‌ای به نام لوکیشن وجود دارد که اگر بر روی آن ضربه بزنید وارد لیستی از سرورها می‌ شوید. که می‌ توانید به صورت رندوم اتصال خود را ایجاد کنید. یا خودتان به صورت دستی بر روی یک کشور ضربه بزنید تا به آن متصل شوید.

Screenshot image 2

فیلتر شکن A NET VPN داده های شما را به هیچ عنوان جمع آوری نمی کند:

همانطور که گفته شد یکی از مهم‌ ترین فعالیت‌ هایی که این برنامه برای ما انجام می‌ دهد تونل‌ های رمزگذاری شده‌اش می‌ باشد. که باعث حفاظت داده‌ های دانلود و آپلود شده ما می‌ شود.
علاوه بر آن این برنامه به ما این ضمانت را می‌ دهد که هیچ گونه از داده‌ های ما را ذخیره نکند و در این برنامه گزینه‌ای وجود دارد که ما می‌ توانیم دیتا های خود را به راحتی حذف کنیم. تا اطلاعاتی از ما در این برنامه وجود نداشته باشد.

در نتیجه با نصب این برنامه رایگان بر روی دستگاه‌ های خود ما می‌ توانیم به تمام خدمات محدود شده دسترسی پیدا کنیم. و در عین حال از داده‌ های خود محافظت کنیم. همچنین اگر به آپدیت جدید این برنامه نیاز داشتید می‌ توانید در خود این برنامه به آپدیت جدید دست پیدا کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *