دانلود تلگرام ضد فیلتر با لینک مستقیم


دانلود تلگرام ضد فیلتر با لینک مستقیم

دانلود تلگرام ضد فیلتر برای اندروید – ios – pc

دانلود تلگرام ضد فیلتر با لینک مستقیم! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با یه مبحث جنجالی و معروف! telegram ضد فیلتر!

همونطور که میدونید Telegram یه اپلیکیشن پیامرسانه که برای اندروید – ios – ویندوز و نسخه تحت وب در دسترسه. این پیامرسان به دلایل مختلفی مثل امنیت بالا – سرعت خوب – امکانات بسیار بسیار زیاد و کاربردی و … بین مردم علی الخصوص مردم ایران فوق العاده محبوب شد. طوری که حتی بستر مناسبی برای رشد و توسعه کسب و کار های مجازی هم شده بود.

این پیامرسان با لوگوی آبی سفید و شکل یه موشک کاغذی بین همه مردم بسیار شناخته شده است و کمتر کسیه که با تلگرام کار نکرده باشه!

ولی متاسفانه این پیامرسان فوق العاده به دلابلی که هنوزم معلوم نیست فیلتر شد. با اینکه به دلیل فیلترینگ خیلی از کسب و کارها آسیب دیدن و مردم تا حدودی سمت واتساپ رفتن ، ولی باز تلگرام شکست نخورد و بین ما باقی موند. البته که امکانات فوق العاده این اپ و طراحی رابط کاربری بسیار آسان و دلپذیرش علت این ماندگاریش بود.

حالا این روزا با فیلتر شدن تقریبا همه شبکه های اجتماعی معروف و استاندارد و با همه گیر شدن vpn ها باز مردم به تلگرام رو اوردن و ازش به عنوان پیامرسان اصلیشون استفاده میکنن. در این بین چیزی که خیلی سر و صدا کرد، نسخه های غیر رسمی از تلگرام تحت عنوان تلگرام ضد فیلتر بود.

پیشنهاد ما به شما اینه که اکیدا از این نسخه های غیر رسمی تلگرام استفاده نکنید!

ضد فیلتر بودن این نسخه ها واقعیه ولی امنیت این نسخه های غیررسمی از تلگرام اصلا و ابدا تضمین شده نیست!

پس چه کنیم؟ اولا فقط از نسخه اصلی تلگرام استفاده کنید و حتما از منابع معتبر مثل گوگل پلی دانلود کنید. سپس برای اتصال امن به تلگرام از وی پی ان های امن و یا پروکسی های امن استفاده کنید.

برای پیدا کردن پروکسی های سالم یا vpn های قوی و سالم و امن میتونید یه گشتی تو سایت بزنید.

امیدوارم که این مطلب هم بدردتون خورده باشه.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *