دانلود فیلتر شکن رایگان‌‌ Anti VPN برای ویندوز


دانلود فیلتر شکن رایگان‌‌ Anti VPN برای ویندوز

دانلود برنامه آنتی وی پی ان برای آیفون + سریع و ایمن

امروزه اکثر خدمات بین المللی به دلیل فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت از دسترس ما خارج شده است. به گونه ‌ای که شما برای استفاده از آن ها نیاز به برنامه ‌ای دارید که بتواند این محدودیت‌‌ ها را کنار بگذارد. فیلتر شکن Anti VPN یکی از بهترین گزینه هایی است که می تواند به کمک خدمات بینظیر خود این مشکل را برای شما رفع کند و اینترنتی نامحدود را هدیه کند. همچنین می توانید این برنامه را از طریق لینک های مستقیم و برنامه گوگل پلی برای خود دانلود و نصب کنید.

نماگرفت

دارای سرور هایی سریع و باکیفیت

یکی از ویژگی هایی که برنامه آنتی وی پی ان را به فیلتر شکنی قدرتمند و سریع تبدیل کرده است، سرور های بسیار با کیفیت آن می‌ باشد. سرور هایی که سبب شده اند سرعت لازم برای رفع انسداد انواع سایت ها و برنامه های فیلتر شده را کسب کنید. همچنین این سرور ها که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند برای شما یک پوشش جهانی را به ارمغان می‌ آورند. این ویژگی سبب شده است شما بتوانید در هر جایی که هستید از این سرور ها بهره مند شوید و به کمک آن اینترنتی نامحدود را تجربه کنید.

خدمات کاملا رایگان برنامه Anti VPN

شما برای برخورداری از خدمات عالی این برنامه نیاز به پرداخت هزینه ندارید. بلکه می توانید به راحتی و بدون هیچ مشکلی از آن برای رفع انسداد کردن برنامه و سایت های فیلتر شده استفاده کنید. ضمن اینکه تمامی این خدمات به صورت نامحدود می باشند. و شما هیچگونه محدودیت زمانی و حجمی برای استفاده کردن از آن ها ندارید.

نماگرفت

محافظت از دستگاه شما با نصب برنامه Anti VPN

همچنین این برنامه امنیت لازم برای مروری ایمن و مطمئن در اینترنت را برای شما به ارمغان می آورد. چرا که به کمک به روز ترین اقدامات امنیتی اتصالات شما را رمزگذاری می‌ کند و اجازه دسترسی هیچ فردی را به آن ها نمی دهد. در نتیجه شما می توانید بدون اینکه خطری تهدیدتان کند در اینترنت گشت و گذار کنید. ضمن اینکه شرایط مروری ناشناس برای شما فراهم می باشد و هیچ کس نمی تواند فعالیت های آنلاین شما را ردیابی و شناسایی کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *