دانلود وی پی ان قوی AnyOne VPN برای استفاده از یوتیوب


دانلود وی پی ان قوی AnyOne VPN برای استفاده از یوتیوب

دریافت فیلتر شکن AnyOne VPN برای کاربران آیفون

دانلود فیلتر شکن AnyOne VPN می ‌تواند به شما اینترنت جهانی را هدیه کند. چرا که این برنامه دارای خدماتی است. که به کمک آن می‌ توانید به راحتی حتی شدید ترین فیلترینگ اعمال شده برنامه ‌ها و سایت ‌های مختلف را رفع کنید و از خدمات دلخواهتان برخوردار شوید.

سرور های قوی و قدرتمند برنامه AnyOne VPN و آموزش اتصال به آن ها

همانطور که اکثر کاربران می‌ دانند مهم ترین ویژگی هر فیلتر شکن سرور های آن می‌ باشد. چرا که قدرت یک فیلتر شکن را سرور هایش تعیین می‌ کند. این برنامه نیز به دلیل برخوردار بودن از بهترین سرور ها قادر است. انواع محدودیت ‌ها را برای ما دور بزند. این سرورها در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند. و با ایجاد یک پوشش مناسب برای کاربران قابلیت برخورداری از یک اینترنت جهانی را به ارمغان آورده اند.
در ویدیویی که برای شما قرار داده‌ایم می‌ توانید مشاهده کنید که شما می‌ توانید به صورت دستی وارد لیست سرور های این برنامه شوید. و هر کشوری که سرعت بالاتری دارد را انتخاب کنید و یک ضربه به آن بزنید. سپس پس از چند ثانیه اتصالی محدود برای شما ایجاد می‌ شود.

محدود بودن اتصال

پس از اینکه اتصال شما برقرار شد گزینه‌ای برای شما نمایش داده می‌ شود که در آن نوشته است اتصال شما محدود است. و این مورد به خاطر افزایش کارایی شما و بهتر عمل کردن سرورهای این برنامه است. که در این صورت شما فقط می‌ توانید به مدت ۳۰ دقیقه از این سرور استفاده کنید و پس از آن باید سرور خود را تغییر دهید.

دارای قابلیت Kill switch

این برنامه دارای قابلیت کیل سوئیچ می ‌باشد. بنابراین امنیت شما هنگام استفاده از این برنامه در مقایسه با سایر فیلتر شکن ‌ها بسیار بالا تر خواهد بود. چرا که هنگامی که اتصال شما بنا به هر دلیلی به صورت ناگهانی به سرور ها قطع شود. برنامه با خاموش کردن اتصال اینترنت شما از آسیب رسیدن به دستگاه و اطلاعات خصوصی شما توسط حملات سایبری جلوگیری می کند.

Screenshot image

ارتباط با سازندگان برنامه AnyOne VPN

اگر هنگام استفاده از این برنامه با مشکل برخوردید می‌ توانید به راحتی با سازندگان این برنامه و یا گروه پشتیبانی ارتباط برقرار کنید. که این کار بسیار راحت است چون در این برنامه گزینه‌ای وجود دارد که به سادگی می‌ توانید مشکل خود را تایپ کنید و برای آن ها ارسال کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *