دانلود نسخه جدید برنامه AnySite VPN برای اندروید


دانلود نسخه جدید برنامه AnySite VPN برای اندروید

فیلتر شکن پرسرعت AnySite VPN برای ویندوز

روزانه خدمات زیادی از دسترس ما خارج می‌ شود و این موضوع به خاطر محدودیت‌ هایی است که بر کشور ما اعمال شده است. و باعث فیلترینگ بیشتر خدمات موجود در کشور از جمله سایت‌ ها، برنامه‌ ها و فیلم‌ ها شده است. که اگر شما یک فیلتر شکن قوی بر روی دستگاه‌ های خود نداشته باشید، نمی‌ توانید به این خدمات دسترسی پیدا کنید. به همین دلیل می‌ توانید با خیال راحت برنامه‌ AnySite VPN را توسط لینک‌ های مستقیم برای خود نصب کنید. و از خدمات نامحدود این برنامه به صورت رایگان استفاده کنید.

سرور های پرتعداد برنامه AnySite VPN در کشور های مختلف

سرور های این برنامه در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند و برای ما سرعت اتصال بالا و پایدار ایجاد کرده اند. به همین دلیل ما می‌ توانیم به صورت خودکار و یا دستی به هر کدام از این سرورها که می‌ خواهیم متصل شویم. و با اتصال پرقدرت و نامحدودی که برای ما ایجاد می‌ شود. به سادگی تمام محدودیت‌ های موجود در محل زندگی خود را از بین ببریم.

Screenshot image

استفاده از انواع خدمات اینترنتی مسدود شده

شما می توانید به کمک سرعت بالایی که این برنامه برایتان فراهم می ‌کند، بر انواع محدودیت های اینترنتی غلبه کنید. و از تمامی ظرفیت‌ های اینترنت بین المللی برخوردار شوید. برای مثال می‌ توانید برای سرگرم کردن خود و پرکردن اوقات فراغتتان فیلترینگ اعمال شده بر سایت های ارائه دهنده فیلم را رفع کنید. و به صورت آنلاین به تماشای فیلم و سریال بپردازید. همچنین با سرور های قوی این برنامه، بازی های فیلتر شده را رفع انسداد کنید و از بازی کردن آن ها لذت ببرید.

اتصال به برنامه AnySite VPN با امنیت بالا

وقتی این فیلتر شکن را برای دستگاه خود انتخاب می‌ کنید و به سرور های آن متصل می‌‌ شوید، به صورت خودکار شرایطی برای شما فراهم می‌ شود. تا بتوانید به صورت ایمن و خصوصی فعالیت‌ های مورد نظر خود را انجام دهید. و بدون اینکه ردیابی شوید وارد هر سایت و برنامه ای شوید. این ویژگی باعث می‌ شود که کاربران بتوانند با خیال راحت این برنامه را برای خود نصب کنند.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *