دانلود فیلتر شکن APE VPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن APE VPN برای اندروید

دانلود برنامه رایگان APE VPN با لینک مستقیم

امروزه تمامی کاربران نیاز به فیلتر شکن قدرتمند و سریع دارند. تا بتوانند از محتوای مسدود شده دلخواهشان استفاده کنند. یکی از فیلتر شکن‌ های موجود در بازار که برای ارائه خدمات وی پی ان به کاربران طراحی شده است. فیلتر شکن قدرتمند Ape VPN می باشد. این برنامه با ارائه خدمات لازم به کاربران امکان دسترسی آن ها به خدمات مسدود شده موجود در اینترنت را می‌ دهد. البته تمام ویژگی‌ های گفته شده طبق ادعای سازندگان برنامه می‌ باشد.

برنامه Ape VPN را از کجا دانلود کنیم؟

شما برای دانلود این فیلتر شکن می‌ بایست از منابع معتبر این کار را انجام دهید تا نسخه اصلی برنامه را دانلود کنید. برای دریافت مطمئن‌ ترین برنامه‌ های اندرویدی می‌ بایست به گوگل پلی مراجعه کنید. این برنامه نیز در گوگل پلی موجود می باشد. و کاربران می توانند به راحتی آن را دانلود کنند.

Screenshot image

سرور های مناسب در کشور های مختلف

این برنامه از سرور های متعدد و بسیاری در سراسر نقاط جهان برخوردار است. سرور های پرتعدادی که سبب می‌ شوند ترافیک زیادی بر سرورها اعمال نشود و ترافیک کاربران در سطح آن ها پخش شود. در نتیجه هیچ کدام از سرورها با افت سرعت مواجه نخواهند شد. و تمامی سرور ها از کیفیت بالا برخوردار هستند.

امنیت خوب با ویژگی های خصوصی برنامه APE VPN

امنیتی که این برنامه برای شما فراهم می‌ کند، امنیتی مناسب است. چرا که داده‌ های شما را هنگام انتقال و جابجایی رمزگذاری می‌ کند. و اتصالی مطمئن را برای شما پدید می‌ آورد. همچنین اطلاعاتی از شما را ذخیره نمی ‌کند. اما متاسفانه یک سری از اطلاعات مانند فعالیت ‌های شما را ممکن است با اشخاص ثالث هم رسانی کند.

Screenshot image

باز کردن هر محتوایی

این برنامه می‌ تواند به شما برای دسترسی به انواع خدمات مسدود شده کمک کند. بنابراین هنگامی که این برنامه را بر روی دستگاه خود نصب می‌ کنید. می‌ توانید از تمامی خدمات اینترنتی برخوردار شوید.

البته این برنامه تنها پنجاه هزار بار نصب شده و از صحت ادعای سازندگانش نمیتوان اطمینان حاصل کرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *