دانلود فیلتر شکن اندروید Apollo VPN بر روی گوشی همراه


دانلود فیلتر شکن اندروید Apollo VPN بر روی گوشی همراه

دانلود نسخه جدید فیلتر شکن آپولو وی پی ان با لینک مستقیم

یکی از فیلتر هایی که هنوز فعال می باشد و شما می توانید از آن برای دور زدن انواع محدودیت های اینترنتی استفاده کنید. فیلتر شکن Apollo VPN است. این برنامه از بهترین اقدامات ممکن برای مروری راحت استفاده می کند. که شما می توانید این برنامه را از طریق لینک های مستقیم سایت های معتبر دانلود و نصب کنید. با استفاده از آن انواع سایت ها و برنامه های فیلتر شده را در مدت زمان کوتاهی رفع انسداد کنید. و به خدمات جهانی محدود شده در زمان کوتاهی دست پیدا کنید.

اتصال به سرور های Apollo VPN موجود در سراسر جهان

این برنامه از سرور های زیادی برخوردار می باشد که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند و تشکیل یک پوشش جهانی را داده ‌اند. پوششی که سبب شده است شما بتوانید به راحتی در هر کجا به یکی از سرورهای این برنامه متصل شوید. و از اینترنت نامحدود و بین المللی استفاده کنید. به گونه‌ ای که بتوانید با سرعت عالی این برنامه هر فعالیتی را انجام دهید. و هیچ گونه محدودیتی را هنگام مرورگردی تجربه نکنید.

Screenshot image

استفاده رایگان از خدمات فیلتر شکن Apollo VPN

شما برای برخورداری از خدمات این برنامه نیاز به پرداخت هزینه ندارید و می توانید به صورت کاملاً رایگان از آن برای دور زدن محدودیت ها استفاده کنید. همچنین هیچگونه محدودیت حجمی و زمانی برای استفاده از این برنامه وجود ندارد. به همین دلیل می توانید به صورت نامحدود از آن استفاده کنید.

محافظت از تمام اطلاعات شما با وجود ناشناخته بودن

همچنین گفتنی است که این برنامه از امنیت بسیار قابل قبولی برخوردار می باشد. برای این منظور اقدامات امنیتی به روز را در نظر گرفته است. برای مثال اینترنت شما را از طریق عبور دادن آن از یک تونل رمزگذاری شده به صورت ناشناس در می آورد و اتصالی مطمئن را برای شما پدید می آورد. در نتیجه شما هنگام استفاده از این برنامه در برابر تمامی خطرات احتمالی در امان خواهید بود. همچنین می‌ توانید مروری ناشناس را در اینترنت تجربه کنید. چرا که این برنامه موقعیت اصلی شما را پنهان می کند.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *