دانلود فیلتر شکن قوی AppVPN برای ویندوز + رایگان


دانلود فیلتر شکن قوی AppVPN برای ویندوز + رایگان

فیلتر شکن نامحدود و ایمن اپ وی پی ان نسخه مود شده

با فیلتر شکن AppVPN ، ما نه تنها قادر به رفع انسداد خدمات محدود یا سانسور شده مانند فیس بوک، تلگرام و یوتیوب هستیم. بلکه هنگام این کار حریم خصوصی و امنیت آنلاین ما نیز به شدت تقویت می شود. زیرا ما هنگام استفاده از این فیلتر شکن بی نظیر به صورت کاملاً ناشناس در اینترنت گشت و گذار می کنیم.

حفاظت از حریم خصوصی خود با نصب برنامه AppVPN

حریم خصوصی ما هنگام استفاده از این فیلتر شکن بی نظیر کاملا محافظت می شود. چرا که این برنامه به هیچ عنوان سوابق مرور ما را ذخیره نمی کند و همچنین اطلاعات خصوصی ما را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی گذارد. علاوه بر آن ما برای استفاده از این فیلتر شکن نیاز به ثبت نام و ثبت اطلاعات هویتی خود نخواهیم داشت. بنابراین امنیت حریم خصوصی ما بالاتر می‌ رود. چرا که دیگر هیچ اطلاعات شخصی ما در اختیار این برنامه نخواهد بود. و امکان به سرقت رفتن آن ها نیز وجود نخواهد داشت.

Screenshot image

سرور های پرسرعت و رایگان فیلتر شکن AppVPN

این برنامه برای اینکه برای ما سرعت اتصالی بهتر و اتصالی پایدارتر را نسبت به سایر فیلتر شکن ها فراهم کند. سرور های بیشتری را برای ما در کشور های مختلف در نظر گرفته است.
سرور های پر تعداد این برنامه در سر تا سر نقاط جهان پراکنده شده اند. و ما می‌ توانیم با مراجعه کردن به لیست سرور ها، با توجه به سرعت آن ها سرور مورد نظر خود را انتخاب کنیم. و با متصل شدن به آن به مرور نامحدود و پر سرعت دسترسی پیدا کنیم.

دستگاه خود را ایمن کنید

این وی پی ان اتصال دستگاه ما را در حالی که به نقاط اتصال Wi-Fi عمومی متصل هستیم، ایمن می کند. همچنین این عمل را از طریق رمزگذاری اتصالات ما انجام می دهد. در واقع ما می توانیم به کمک این برنامه مروری مطمئن و بدون استرس را در فضای اینترنت بین الملل تجربه کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *