دانلود Arabian VPN برای اندروید


دانلود Arabian VPN برای اندروید

دانلود فیلترشکن عربی با لینک مستقیم

دانلود Arabian VPN برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز یه وی پی ان براتون اوردیم از اعراب! این وی پی ان عربی رو به درخواست یکی از دوستان میخوایم بررسی کنیم که ازمون خواسته بودن. پس با ما همراه باشید تا این فیلترشکن عربی رو با هم اندکی بشکافیم!

بزارید حرف آخرم رو همین اول بهتون بگم! اگر من باشم این وی پی ان رو دانلود نمیکنم و دانلود کردنش رو هم به کسی پیشنهاد نمیدم! برای این حرف چند تا دلیل دارم که اینجا بهتون میگم.

اول اینکه اینکه با یه سرچ ساده متوجه میشیم که این وی پی ان روی گوگل پلی وجود داره و وقتی صفحه مربوط به این وی پی ان رو نگاه میکنیم ، میبینیم که این فیلترشکن رو بیشتر از ۱۰۰ هزار نفر دانلود کردن ولی کاربرانش مثل اینکه خیلی ازش رضایت نداشتن! چون نمره ای که به این وی پی ان دادن، ۳.۳ بوده که اصلا برای یه وی پی ان نمره خوبی نیست!

دوم اینکه طراحی ظاهری لوگو خیلی قشنگ و زیباست ولی طراحی داخل برنامه انقدر فاجعست که حس میکنم یه آماتور این وی پی ان رو ساخته و پای یه برنامه حرفه ای وسط نیست! گرچه نمیشه همه برنامه ها رو با ظاهرشون قضاوت کرد و شاید استثنا هم وجود داشته باشه ولی عموما این دو قضیه به هم مرتبطن!

سومین و آخرین دلیلی که برای دانلود نکردنش دارم ، دسترسی های مورد نیازشه! هر برنامه ای یسری دسترسی هایی از گوشی شما نیاز داره تا بتونه کارش رو انجام بده و لیست دسترسی های مورد نیاز این برنامه در صفحه گوگل پلی اون برنامه قابل مشاهده ست! وقتی لیست دسترسی های مورد نیاز این وی پی ان رو چک میکنم مواردی به چشمم میخوره که به نظرم مشکوک میاد و ترجیح میدم یه برنامه اینشکلی رو ریسک نکنم و از خیر دانلود و نصبش بگذرم!

امیدوارم که این پست هم براتون مفید بوده باشه!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *