دانلود VPN Argentina برای اندروید


دانلود VPN Argentina برای اندروید

دانلود فیلترشکن آرژانتین با لینک مستقیم

دانلود VPN Argentina برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با وی پی ان آرژانتین که اتفاقا لوگی این وی پی ان هم پرچم کشور آرژانتینه و میخوایم با هم بررسیش کنیم تا ببینیم چند مرده حلاجه!

یه گروه توسعه دهنده برنامه اندروید هست که اسمشون Yan Mobile هست و این گروه تا حالا کلی وی پی ان به نام کشورهای مختلف منتشر کردن! تمام وی پی ان های این سازنده در گوگل پلی موجوده و میتونید برای دانلود این وی پی ان ها به وبسایت یا برنامه گوگل پلی مراجعه کنید. یکی از این وی پی ان ها ، وی پی ان آرژانتینه که این برنامه هم در گوگل پلی موجوده و حتی تونسته تا الان بیشتر از ۵۰ هزار دانلود فعال و همچنین نمره ۴.۲ رو کسب کنه که در مجموع نمره متوسط رو به خوبیه.

این وی پی ان به درد کسانی میخوره که دنبال وی پی ان های رایگانن! این وی پی ان ۱۰۰ درصد رایگانه و همچنین هیچ محدودیتی هم روی کاربرانش اعمال نمیکنه! به این نکته دقت کنید که با اینکه اسم این وی پی ان آرژانتینه ، ولی سرور های موجود در این برنامه محدود به آرژانتین نیست و سرورهای بیشتر از ۹۰ کشور در این برنامه موجوده و شما میتونید با انتخاب هرکدوم آی پی آدرس همون کشور رو برای خودتون به طور موقت بگیرید و در فضای انلاین و اینترنت ناشناس بمونید و هویت خودتون رو مخفی کنید.

و اما یه نکته منفی که راجع به این وی پی ان وجود داره، اینه که آخرین آپدیتی که برای این وی پی ان منتشر شده ، مربوط به سال ۲۰۲۲ هست و امسال یعنی سال ۲۰۲۳ هنوز آپدیتی نداده و همونطور که میدونیم، آپدیت بودن و بروز بودن وی پی ان برای وی پی ان ها خیلی خیلی مهمه!

امیدواریم این مطلب هم بدردتون خورده باشه و براتون مفید بوده باشه!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *