دانلود فیلتر شکن Armor VPN برای گوشی همراه


دانلود فیلتر شکن Armor VPN برای گوشی همراه

فیلتر شکن رایگان Armor VPN برای اندروید بدون محدودیت

ما با فیلتر شکن Armor VPN می توانیم با رفع انسداد مسدودیت سایت ها و برنامه ها به هر وب سایت و برنامه ای که به دلیل محدودیت ها امکان ورود به آن ها وجود ندارد ، دسترسی داشته باشیم. در واقع ما می توانیم با این برنامه در هر کجا که هستیم محدودیت های جغرافیایی را دور بزنیم .
همچنین گفتنی است یکی از کاربرد های مناسب این برنامه امکان رفع انسداد شبکه های اجتماعی فیلتر شده نظیر تلگرام ، اینستاگرام و… می باشد.

حفاظت از حریم خصوصی

وقتی به اینترنت متصل می شویم و وارد یک برنامه یا سایت می شویم به آن برنامه یا سایت اجازه می دهیم که به اتصالاتمان دسترسی داشته باشد. بنابراین امکان به سرقت رفتن اطلاعات خصوصیمان از طریق اتصالات ناایمن بسیار بالا می رود. اما با رمزگذاری اتصالات ما و ایجاد یک اتصال مطمئن و ایمن این مشکل را برای ما از بین برده است. و سبب شده است که ما در برابر تمامی خطرات احتمالی محافظت شویم و هیچ خطری ما را تهدید نکند.

اتصال آسان به تمامی سرور های برنامه Armor VPN

اتصال به سرور های این برنامه کاری بسیار ساده و آسان می باشد. چرا که این وی پی ان از یک رابط کاربری ساده و کاربردی برخوردار می باشد.
طراحی این برنامه بسیار کاربر پسند می باشد و برای متصل شدن به سرور های این برنامه کافی است به لیست سرور های این اپلیکیشن مراجعه کنیم. و با توجه به سرعت سرور ها، کشور مورد علاقه خود را انتخاب کنیم و با کلیک بر روی آن به سرور مورد نظرمان متصل شویم.

Screenshot image

برنامه Armor VPN کاملا نامحدود

هیچ محدودیتی برای استفاده از این برنامه و اجرای آن بر روی گوشی همراه ما وجود ندارد . همچنین هیچ محدودیتی برای پهنای باند استفاده شده ما وجود ندارد. به همین دلیل در هر زمان و هر کجا می توانیم به صورت نامحدود از آن استفاده کنیم .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *