دانلود asalak vpn برای اندروید


دانلود asalak vpn برای اندروید

دانلود فیلترشکن عسلک با لینک مستقیم

دانلود asalak vpn برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با یه وی پی ان با یه اسم خاص به نام فیلترشکن عسلک! همینطور که احتمالا تا الان متوجه شدین خب این وی پی ان یا توسط یه گروه ایرانی و یا برای مردک این کشور ساخته شده و با اینکه نسبت به این قضیه خیلی خوشبین نیستم ولی بیاین بررسیش رو با هم انجام بدیم! راستی نقد و بررسی این وی پی ان رو یکی از مخاطب های عزیزمون در قسمت کامنت ها خواسته بودن و خوشحال میشیم اگر شما هم نظر ، انتقاد ، پیشنهاد و یا وی پی انی مدنظر دارید برای بررسی، در قسمت کامنت ها با ما به اشتراک بزارید تا ما ببینیم!

بیاین اول از همه از ظاهر این وی پی ان شروع کنیم! خب ظاهر این وی پی ان طراحی حرفه ای نداره و معلومه که ناشیانه طراحی شده. گرچه ایده عسل و استفاده از رنگ ها و اشکال مربوط به اون یه جذابیتی به کار اضافه کرده ولی نمیشه گفت طراحی راضی کنندست.

اما در هرصورت این وی پی ان مدعیه که ویژگی هایی داره و اون ها رو بیان کرده که چند تاش رو براتون اوردیم :

  • سرعت دانلود بالا
  • سرعت بالا در باز شدن پیامرسان هایی مانند تلگرام
  • بدون قطع و وصلی و پایداری : البته که این پایداری در کنارسرعت وی پی ان عامل بسیار حائز اهمیتیه و مخصوصا در فعالیت هایی مثل بازی های آنلاین مثل پابجی موبایل خیلی به کار میاد!
  • سرعت اتصال بالا به سرور ها
  • بیشتراز هزار سرور فعال برای کاربران که امکان اتصال به اونها و گرفتن آی پی جدید رو براشون فراهم میکنه که این اتفاق کمک میکنه تا هویت کاربر در فضای اینترنت به صورت ناشناس باشه!
  • و …

نکته جالب در مورد این وی پی ان نمره ایه که کاربرانشبهش دادن که 4.5 بوده و این نمره نمره خیلی خوبی برای یه وی پی ان اونم با این طراحی گرافیکی داغون محسوب میشه!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *