فیلتر شکن رایگان Asgar VPN برای استفاده نامحدود


فیلتر شکن رایگان Asgar VPN برای استفاده نامحدود

معرفی فیلتر شکن Asgar VPN برای کاربران اندروید قدیمی

همه کاربران در ایران با یک مشکل مشترک مواجه هستند که همان فیلترینگ شدید اینترنت است. برای حل این مشکل و دسترسی به اینترنت جهانی و بین‌ المللی این کاربران نیاز به فیلتر شکنی قدرتمند و سریع دارند. چرا که این راه حل، بهترین و سریع‌ ترین راه برای دسترسی به خدمات مسدود شده می باشد. فیلتر شکن Asgar VPN یکی از گزینه‌ های بی‌ شمار موجود در بازار است. که شما می‌ توانید از آن برای رفع این مشکل و دسترسی به خدمات مورد نیازتان که به دلیل فیلترینگ دیگر قابل دسترسی نیستند، استفاده کنید.

برنامه Asgar VPN دارای سرورهای قوی در سراسر نقاط جهان

این فیلتر شکن در کشور های زیادی دارای سرور می‌ باشد. همین ویژگی است که این برنامه را به گزینه مناسب برای شما تبدیل می‌ کند. برای مثال این برنامه حتی در کشور افغانستان نیز دارای سرور می‌ باشد. که این موضوع سبب می‌ شود یک پوشش جهانی برای شما تشکیل شود. تا بتوانید از انواع خدمات دلخواه در هر کجا استفاده کنید.

Screenshot image

مناسب برای شبکه های اجتماعی

همانطور که همه می‌ دانند یکی از مهم‌ ترین خدماتی که در ایران دچار محدودیت شده است. استفاده از شبکه‌ های اجتماعی مختلف می‌ باشد. اما شما می‌ توانید به کمک این برنامه تمامی فیلترینگ اعمال شده بر این برنامه‌ ها را در کوتاه‌ ترین زمان ممکن دور بزنید. و از خدمات موجود در آن ها برخوردار شوید.

فیلتر شکن Asgar VPN جدید و تازه نفس

این برنامه یکی از فیلتر شکن ‌های سال ۲۰۲۳ می‌ باشد. بنابراین بسیار جدید و تازه نفس است و با تکنولوژی ‌های به روز ساخته شده است. که این نشان از قدرت بسیار بالای برنامه دارد. که می‌ تواند به شما در دور زدن هرگونه محدودیتی کمک کند.

Screenshot image

امنیتی عالی را دریافت کنید

امنیت مناسبی که این برنامه برای شما فراهم می‌ کند این امکان را به شما می‌ دهد تا با خیال راحت در اینترنت گشت و گذار کنید. چرا که این برنامه با رمزگذاری داده‌ های شما هنگام انتقال از آن ها در برابر خطرات احتمالی محافظت می‌ کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *