نصب فیلتر شکن قوی و فعال Asho VPN برای اندروید


نصب فیلتر شکن قوی و فعال Asho VPN برای اندروید

دانلود وی پی ان جدید Asho VPN با لینک مستقیم

یکی از فیلتر شکن‌ های بسیار نو پای موجود در بازار که از تعداد بسیار کمی کاربر برخوردار است، فیلتر شکن رایگان Asho VPN می‌ باشد. این برنامه به طور کلی تنها ۱۰۰ نفر کاربر دارد. که نشان از تازه وارد بودن این برنامه می‌ دهد. همین این موضوع هم باعث می‌ شود که سرعت برنامه بالا برود. و هم اعتماد به این برنامه سخت تر از فیلتر شکن های شناخته شده باشد.

سرعت سرور های موجود در برنامه Asho VPN

سرور هایی که در این برنامه وجود دارد. به دلیل تعداد کم کاربران می‌ توانند سرعت بالاتری را نسبت به فیلتر شکن ‌های شلوغ ارائه کنند. اما همانطور که گفته شد کاربران بسیار کمی این برنامه استفاده می‌ کنند. که این موضوع یکم اعتماد به برنامه را سخت می‌ کند. اما این برنامه در گوگل پلی موجود است که نشان از امنیت کافی آن می‌ باشد. ضمن اینکه پروتکل این برنامه v2ray است.

Screenshot image

رابط کاربری مناسب با طراحی زیبا

رابط کاربری که این برنامه از آن برخوردار می‌ باشد بسیار کار آمد و در عین حال ساده است. در واقع طراحان این برنامه به گونه‌ ای این پنل کاربری را طراحی کرده اند. تا شما بتوانید بدون هیچ مشکلی و در سریع‌ ترین زمان ممکن به سرور ها متصل شوید. سپس وارد دنیای بدون محدودیت اینترنت شوید.

خدمات امنیتی برنامه Asho VPN جهت افزایش حریم خصوصی

این برنامه برای افزایش امنیت شما هنگام فعالیت ‌های آنلاین در اینترنت از خدمات مختلفی استفاده می‌ کند:
برای مثال داده‌ های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند. تا به صورت کاملاً مطمئن داده ‌هایتان انتقال داده شود. تا شما هیچگونه استرس و نگرانی از به سرقت رفتن اطلاعات و همچنین آسیب رسیدن به دستگاهی که این برنامه را بر روی آن نصب کرده‌ اید، نداشته باشید. تا بتوانید با خیال راحت در اینترنت مرور کنید.
ضمن اینکه هیچ گونه از اطلاعات شما را به اشخاص ثالث نمی ‌فروشد و یا با آن ها به اشتراک نمی ‌گذارد.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *