نسخه پرمیوم Ashraf VPN برای گوشی های قدیمی


نسخه پرمیوم Ashraf VPN برای گوشی های قدیمی

دانلود وی پی ان Ashraf VPN از طریق گوگل برای وایبر

یکی از هزاران فیلتر شکن موجود در بازار که شما می‌ توانید آن را برای دستگاه خود دانلود کنید، فیلتر شکن Ashraf VPN است.
نکته‌ ای که در مورد این برنامه باید به آن اشاره کرد این است که این وی پی ان از تعداد بسیار اندکی کاربر برخوردار است. این موضوع هم باعث می‌ شود که به دلیل عدم شلوغی سرور ها سرعت برنامه بالا رود. هم باعث می‌ شود که اعتماد کردن به این برنامه بسیار سخت باشد. چون که بسیار ناشناخته و همراه با کیفیت نامعلوم است.

سرور های پرتعداد موجود در برنامه Ashraf VPN

این برنامه از تعداد زیادی سرور برخوردار است که کیفیت تمامی آن ها نامعلوم می باشد. اما می‌ توان گفت که به دلیل عدم شلوغی سرور ها حتی در صورت کیفیت پایین، این سرورها می‌ توانند در مقایسه با سرور های شلوغ فیلتر شکن‌ های قدرتمند نیز، قدرتی قابل قبول فراهم کنند.

Screenshot image

Screenshot image

رابط کاربری کاملا معمولی

فضای کاربری که برای این برنامه طراحی شده است مانند بسیاری از فیلتر شکن‌ های دیگر نیز ساده می‌ باشد. به گونه‌ای که در یک محیط ساده و بدون هیچگونه طراحی گرافیکی شما می‌ بایست سرور مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس با کلیک بر روی آن، به سروری قدرتمند متصل شوید.

امنیت غیر قابل اعتماد برنامه Ashraf VPN بخاطر کاربران کم

از آنجایی که گفته شد، این برنامه چندان شناخته شده نیست و تنها تعداد اندکی از کاربران آن را نصب کرده ‌اند. استفاده از آن بدون اطلاع از امنیت آن کاری بسیار ریسکی خواهد بود.
نکته ‌ای که راجع به اهمیت این برنامه باید به آن اشاره کرد. عدم رمزگذاری داده‌ های شما هنگام انتقال توسط برنامه می‌ باشد.
در نتیجه هنگامی که شما از این برنامه استفاده می‌ کنید. امنیت نسبتاً کمتری را خواهید داشت و اطلاعات شما بیشتر در معرض خطر خواهد بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *