دانلود فیلتر شکن Asia VPN برای اندروید + نسخه جدید


دانلود فیلتر شکن Asia VPN برای اندروید + نسخه جدید

لینک مستقیم برنامه پرسرعت آسیا وی پی ان برای ویندوز

محدودیت های اینترنتی یکی از مشکلات بسیار مهم کاربران در سراسر کشور می باشد. چرا که آن ها را از بسیاری از خدمات آنلاین و به روز محروم کرده است. و آن ها نمی‌ توانند از تمامی ظرفیت اینترنت بین‌الملل برخوردار شوند. بنابراین استفاده از فیلتر شکن ها به امری ضروری تبدیل شده است. برنامه Asia VPN یکی از بهترین و کاربردی ترین فیلتر شکن های موجود در بازار است. که کاربران ایرانی می‌ توانند با استفاده از این برنامه محدودیت ها را دور بزنند. و به محتوای مورد نیاز شان در سریع ترین زمان ممکن دسترسی پیدا کنند.

این برنامه یکی از کاربردی‌ ترین برنامه‌ ها در راستای افزایش سرعت اینترنت و همچنین دور زدن فیلترینگ می باشد. به گونه ای که شما با استفاده از این برنامه می توانید به راحتی از برنامه های مسدود شده نظیر شبکه های اجتماعی فیلتر شده استفاده کنید.

سرور های فوق العاده قوی و پرسرعت Asia VPN

همانطور که گفته شد این برنامه یکی از سریع ترین فیلتر شکن های موجود در بازار می باشد. شما می توانید با استفاده از سرعت بالای این برنامه به تمامی خدمات ممکن در اینترنت دسترسی پیدا کنید. میتوان گفت دلیل اصلی سرعت فوق العاده ی این برنامه سرور های پر تعداد و با کیفیت آن می باشد. که با پراکنده شدن در سراسر نقاط جهان یک پوشش جهانی برای کاربران فراهم می کنند. که همین موضوع سبب شده است برای آن ها سرعت اتصال بی نظیر و پهنای باند نامحدود فراهم شود.

Screenshot image

امنیت بسیار بالا و عالی فیلتر شکن Asia VPN

این وی پی ان برای ایجاد رضایت در کاربران اقدامات امنیتی بسیاری را انجام می دهد. یکی از مهم ترین و کاربردی ترین اقدامات این برنامه رمزگذاری اتصالات کاربران می باشد. این عمل یکی از ایمن ترین اقدامات امنیتی در فیلتر شکن ها است. که این وی پی ان این عمل را در بالاترین درجه نظامی انجام می دهد. رمزگذاری اتصالات سبب می شود که برای کاربران اتصالی ایمن و قابل اتکا ایجاد شود. در این صورت کاربران می توانند با استفاده از این برنامه با خیالی آسوده و راحت در اینترنت به مرورگردی بپردازند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *