دانلود Atom VPN برای اندروید


دانلود Atom VPN برای اندروید

دانلود فیلترشکن اتم با لینک مستقیم

دانلود Atom VPN برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم تا برای یبار دیگه با هم هسته اتم رو بشکافیم ولی اینبار در دنیای اینترنت!

خب هسته اتم رو که نمیدونم ولی به نظر من این وی پی ان هسته گردو رو هم نمیتونه بشکونه! میپرسید چرا؟ الان با چند تا دلیل بهتون نشون میده که چرا این وی پی ان اصلا ارزش نصب نداره!

دلیل اول قدیمی بودن این وی پی انه! آخرین آپدیت این وی پی ان بر میگرده به سال 2020! یعنی سه سال پیش! در کشور ما به صورت روزانه وی پی ان ها و علی الخصوص وی پی ان های رایگان از کار میفتن و دیگه کار نمیکنن! چه برسه به وی پی انی به این قدیمی! معمولا در بررسی اولیه که ببینیم یه وی پی ان ارزش دانلود داره یا نه، تاریخ آخرین آپدیتش رو بررسی میکنیم و هرچی اینتاریخ نزدیک تر بود، اون وی پی ان شانس سالم بودن بیشتری داره و به احتمال بیشتری کار میکنه!

دلیل دوم اینه که در بررسی اولیه انگار دیده میشه که سازندگان و تیم توسعه برای این وی پی ان وقت زیادی نزاشتن! طراحی ظاهری ضعیف – توضیحات ناکافی – بدون آپدیت بودن وی پی ان و … همه و همه نشون میده که چرا این وی پی ان احتمالا وی پی ان حرفه ای نیست!

دلیل سوم هم اعداد و ارقام مربوط به این وی پی انه! این وی پی ان با اینکه از سال 2020 روی گوگل پلی برای دانلود قرار داره، ولی تا الان فقط موفق شده تا تقریبا چیزی حدود 5000 دانلود دریافت کنه که برای یه وی پی ان عدد بسیار پایینی محسوب میشه و از طرفی نمره ای هم که کاربران بهش دادن، 2.7 بوده که یه چیزی ورای فاجعه محسوب میشه!

خلاصه که اگر نظر ما رو میخواین باید بهتون بگم که این وی پی ان وی پی انی نیست که بخواد کارتون رو راه بندازه و بهتره که برید سراغ یه وی پی ان دیگه!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *