دانلود VPN Australia برای اندروید


دانلود VPN Australia برای اندروید

دانلود فیلترشکن استرالیا با بیش از یک میلیون دانلود!

دانلود VPN Australia برای اندروید! سلام رفقا ، حالتون چطوره؟ امروز میخوایم با هم بریم کشور استرالیا! یه وی پی ان براتون پیدا کردم که اسمش استرالیاست و همچنین لوگوی استرالیا رو هم داره! البته چندتا فیلترشکن تا الان برای کشور استرالیا ساخته شده که این یکی مزیتش نسبت به بقیه اون وی پی ان ها اینه که تعداد دانلود بالایی از کاربرها تا الان کسب کرده و یجورایی شاید بشه گفت وی پی ان محبوبیه! پس رفقا حتما اگر خواستین این وی پی ان رو دانلود کنید حواستون به لوگوی این وی پی ان باشه که البته ما این لوگو رو در بالا براتون قرار دادیم.

اول از همه براتون ازظاهر این وی پی ان بگم که طراحی واقعا خوبی داره! همه چیز حرفه ای و فکر شده ، در عین حال ساده و شیک و تر و تمیز طراحی شده! وقتی ظاهر داخلی این برنامه رو میبیند، کاملا حس میکنید با یه وی پی ان حرفه ای رو به رو شدید و انتظار بالایی ناخودآگاه از این وی پی ان خواهید داشت! حتی اگر دقت کنید در تصویر ، نوشته شده زمان باقی مانده : علامت بینهایت! به این معنا که تا ابد میتونید از این وی پی ان استفاده کنید و هیچ ممحدودیت زمانی برای استفاده شما از این وی پی ان وجود نداره!

همونطور که احتمالا تا الان در تیتر مطلب ملاحظه کردید، این وی پی ان، بیشتر از یک میلیون دانلود فعال از گوگل پلی داشته و این تعداد دانلود برای یه وی پی ان میشه گفت واقعا محشره! کاربران این وی پی ان هم بهش نمره  دادن و اون نمره ۳.۸ بوده که نمره متوسطی محسوب میشه برای این وی پی ان! البته رفقا اگر قصد دانلود این وی پی ان رو داشتید، حتما خودتون قسمت دسترسی ها رو چک کنید تا خیالتون از امنیت این وی پی ان راحت شه و اگر دسترسی های مشکوکی دیدید، دانلودش نکنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *