دانلود AustroPlus VPN برای اندروید


دانلود AustroPlus VPN برای اندروید

دانلود فیلترشکن آسترو پلاس با لینک مستقیم

دانلود AustroPlus VPN برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امشب اومدیم با یه وی پی ان جدید به نام آسترو پلاس که میخوایم با هم بررسیش کنیم و ببینیم که آیا ارزش دانلود داره یا نه! بالاخره دیگه نمیشه تو این اوضاع فیلترینگ بدون وی پی ان کاری تو فضای اینترنت کرد! عملا کسی که وی پی ان روی گوشیش نداشته باشه ، نمیتونه کاری از پیش ببره! این روزا جدای از شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و تلگرام و واتساپ ، حتی خیلی از سایت های علمی و برنامه های کاربردی هم فیلترن! حتی گوگل مپز و ویز که برنامه های مسیر یابی هم هستن فیلترن و دسترسی بهشون بدون اینترنت ممکن نیست! ببینیم آیا این وی پی ان میتونه ما رو از شر این فیلترینگ خلاص کنه؟

بیاین چنتا از قابلیت های این وی پی ان رو با هم ببینیم:

اول از همه یه ویژگی ظاهری برای این وی پی ان گفتن و اونم نایت موده! که اصلا هیچ ایده ای ندارم که نایت مود برای یه وی پی ان دقیقا به چه دردی میخوره!

دومین ویژگی این وی پی ان ، آی پی هانترشه. این وی پی ان به شما کمک میکنه تا آی پی آدرس خخودتون رو از دیدر عموم مخفی کنید و هم یه آیپی آدرس جدید از سروری که بهش متصل میشید براتون در نظر میگیره که با اون بتونید از حریم شخصیتون محافظت بیشتری کنید و همینطور هویت خودتون رو هم مخفی نگه دارید.

و اما قابلیت بعدی که میتونم ازش براتون نام ببرم ، اعلان مصرف دیتا است که وقتی از یه حدی بیشتر از اینترنت استفاده کنید و حواستون نباشه ، بهتون نوتیف میاد  و اطلاع میده که مرز استفاده از اینترنت رو رد کردید!

در مجموع همه چی راجع به این وی پی ان یه چیز معمولی و عادیه! هیچ ویژیگ خاصی نداره و از اونطرف هم ویژگی منفی بارزی براش مشاهده نمیشه!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *