دریافت AustroPlus VPN برای انجام بازی های آنلاین


دریافت AustroPlus VPN برای انجام بازی های آنلاین

نصب فیلتر شکن جدید AustroPlus VPN برای موبایل سامسونگ

اگر به دنبال ابزاری قدرتمند هستید که بتواند به شما امکان دسترسی به انواع خدمات مسدود شده را بدهد. فیلتر شکن AustroPlus VPN گزینه ای مناسب برای شما خواهد بود. چرا که خواهد توانست تمامی انتظاراتی را که از یک فیلتر شکن ایده آل دارید را برآورده کند.

خدماتی که این فیلتر شکن به شما ارائه می کند شامل موارد زیر می شود:

نصب و اتصال رایگان

این برنامه تمامی خدماتش را به صورت رایگان به کاربران خود ارائه می‌ کند. و شما برای بهره‌ مندی از خدمات موجود در آن نیازی به پرداخت هزینه نخواهید داشت.

Screenshot image

سرور های متعدد در برنامه AustroPlus VPN

این برنامه از سرور های زیاد و باکیفیتی در سراسر نقاط جهان برخوردار است. به گونه ‌ای که به شما امکان می دهد، تا بتوانید در هر کجا به خدمات عالی و سریع دسترسی داشته باشید.

Screenshot image

دریافت امنیت اطلاعات گوشی همراه خود به وسیله قابلیت کیل سوییچ برنامه AustroPlus VPN

این برنامه از امنیت بسیار بالایی برخوردار است. چرا که از بهترین خدمات امنیتی بهره ‌مند می‌ باشد. برای مثال داده ‌های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می کند.
همچنین از قابلیت‌ های امنیتی جدید مانند قابلیت کیل سوئیچ نیز برخوردار است. این ویژگی باعث می‌ شود که امنیت شما تا حد زیادی افزایش پیدا کند.
کارکرد این ویژگی بدین گونه است که هرگاه اتصال شما به سرور های این برنامه به صورت ناگهانی قطع شود. این برنامه اینترنت شما را قطع می‌ کند. تا از خطرات احتمالی مانند حملات سایبری جلوگیری کند.

Screenshot image

مناسب برای انجام بازی های آنلاین

از آنجایی که این برنامه از سرور های باکیفیتی برخوردار است و قادر است پینگ شما را تا حد زیادی کاهش دهد.
شما می‌ توانید به راحتی از آن برای انجام بازی‌ های آنلاین استفاده کنید. چرا که باعث می‌ شود بازی برای شما بدون تاخیر اجرا شود. همچنین به علت امنیت بالای این برنامه، امنیت اکانت بازی شما حفظ خواهد شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *