دانلود فیلتر شکن قوی Avast SecureLine VPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن قوی Avast SecureLine VPN برای اندروید

دانلود برنامه Avast SecureLine VPN نسخه جدید برای ویندوز

امروزه محدودیت های اینترنتی به یک موضوع مهم برای کاربران تبدیل شده است. چرا که با وجود این محدودیت‌ ها، کاربران از خدمات اینترنتی بسیاری محروم می‌ شوند و نمی‌ توانند گشت و گذاری آزادانه در اینترنت را تجربه کنند.
ولی فیلتر شکن پرسرعت و ایمن Avast SecureLine VPN برای حل این موضوع وارد بازار شده است. این برنامه تبدیل به یکی از بهترین ابزارهای اینترنتی شده است و با سرور های بی نظیر و با کیفیتی که دارد برای کاربران اینترنت، این بستر را فراهم می کند. تا آن ها بتوانند به تمامی ظرفیت‌ های اینترنت بین الملل دسترسی پیدا کنند.

مرور ناشناس و ایمن با اتصال به فیلتر شکن Avast SecureLine VPN

یکی از ویژگی هایی که این برنامه را نسبت به بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار برتری بخشیده است، قابلیت مرور ناشناس آن می باشد. این برنامه با فراهم کردن بستر مناسب برای کاربران تجربه ‌ای بی‌نظیر از مرور ناشناس را به آن ها هدیه می دهد. در واقع این وی پی ان، آی پی حقیقی کاربران را هنگام استفاده از این برنامه پنهان می‌ کند. و آی پی سروری که کاربر به آن متصل شده را جایگزین آن می کند. در نتیجه موقعیت مکانی کاربران به صورت مجهول در می آید و بدین صورت هیچ کدام یک از فعالیت های آنلاین کاربران قابل ردیابی نخواهد بود.

Screenshot image

سرور های بی نظیر و باکیفیت فیلتر شکن Avast SecureLine VPN

تمامی سرور های این برنامه از کیفیت مطلوبی برخوردار است، بدین معنا که کاربران می‌ توانند به راحتی به سرور دلخواهشان متصل شوند. و تجربه بی نظیر از یک اینترنت پرسرعت و نامحدود را داشته باشند. برای انتخاب سرور کافی است به لیست سرور های این برنامه مراجعه کنید. و با توجه به کیفیت سرورها، سرور مورد نظرتان را انتخاب و با کلیک بر روی آن ها به سرور متصل شوید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *