دانلود فیلتر شکن Ava VPN برای اندروید + رایگان


دانلود فیلتر شکن Ava VPN برای اندروید + رایگان

نسخه اصلی فیلتر شکن نامحدود آوا وی پی ان

در دنیای امروز اینترنت که محدودیت و فیلترینگ در آن روز به روز بیشتر می شوند. شما برای دور زدن این مشکل گزینه‌های متفاوتی را دارید. فیلتر شکن های بسیاری که در بازار وجود دارند همه آن ها قابل اعتماد نیستند. بنابراین شما باید فیلتر شکنی را انتخاب کنید که علاوه بر سرعت بالا از امنیت بالایی برخوردار باشند. یکی از بهترین گزینه های شما برای انتخاب فیلتر شکن دستگاهتان برنامه Ava VPN است. این برنامه که یکی از فیلتر شکن های پرسرعت می باشد که از اقدامات امنیتی بسیاری برخوردار است. و از این طریق امنیت زیادی را برای کاربرانش فراهم می ‌کند.

فیلتر شکن Ava VPN بدون محدودیت در استفاده کردن

علاوه بر رایگان بودن این برنامه از ویژگی مناسب دیگری نیز برخوردار است. در واقع این برنامه بر خلاف بسیاری از فیلتر شکن های رایگان که دچار محدودیت های خاصی هستند، هیچ گونه محدودیتی را ندارد. بدین معنا که شما برای استفاده کردن از این برنامه هیچگونه محدودیت زمانی و ترافیکی نخواهید داشت. و می توانید هر ساعت از شبانه‌روز به هر مقدار و ترافیک داده که می‌خواهید و به آن نیاز دارید از این وی پی ان استفاده کنید. این ویژگی برخلاف بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار است. چرا که بسیاری از آن ها همان طور که اشاره شد، دچار محدودیت های زمانی و ترافیکی هستند. در نتیجه شما نمی توانید به هر مقدار که می‌خواهید از آن ها استفاده کنید.

Screenshot image

امنیت بالای فیلتر شکن قوی Ava VPN

این برنامه یکی از ایمن ترین فیلتر شکن های موجود در بازار است. که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به سادگی و‌ با خیالی آسوده و راحت به مرور گردی در اینترنت بپردازید. یکی از اقداماتی که آوا وی پی ان برای افزایش امنیت کاربران خود انجام می دهد، رمزگذاری اتصالات آن ها می باشد. و از این طریق برای آن ها اتصالی ایمن و مطمئن فراهم میکند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *