روش خرید اکانت فیلتر شکن AVG VPN برای گوشی


روش خرید اکانت فیلتر شکن AVG VPN برای گوشی

دانلود برنامه فعال و قدرتمند AVG VPN از گوگل پلی

اگر از فیلتر شکن‌ های رایگان و کم کیفیت خسته شده‌اید و دوست دارید فیلتر شکن‌ های پولی را امتحان کنید. ما به شما پیشنهاد می‌ دهیم از برنامه AVG VPN استفاده کنید. چون این فیلتر شکن خدمات بسیار خوب و نامحدودی دارد. و وقتی شما آن را نصب کنید می‌ توانید به خدمات عالی آن دسترسی پیدا کنید.
همچنین موردی که این فیلتر شکن دارد این است که شما لازم نیست سرور های این برنامه را جداگانه خریداری کنید. بلکه فقط کافی است یک بار اکانت این فیلتر شکن را در ابتدا بخرید، سپس می‌ توانید به صورت نامحدود از آن استفاده کنید.

نحوه ثبت نام و خریداری اکانت موجود در فیلتر شکن AVG VPN

پس از اینکه این فیلتر شکن را برای خود نصب کردید، با باز کردن آن با لیستی از ویژگی های آن رو به رو می شوید. که می توانید مشاهده کنید این برنامه چه خدماتی را به شما ارائه می کند. پس از آن صفحه ای در این برنامه برای شما وجود دارد که می توانید متناسب با نیاز خود اکانت این برنامه را خریداری کنید.
البته قبل از این کار لازم است که وارد قسمت ساخت اکانت بشوید و با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور، برای خود اکانت شخصی ایجاد کنید. تا بتوانید از این برنامه و سرور هایش استفاده کنید.
پس از طی کردن این مراحل می توانید وارد فیلتر شکن شوید و به سرور های پرسرعت آن متصل شوید و انواع فیلترینگ ها را از بین ببرید.

برخورداری از تخفیف ویژه

اگر شما در این چند روز اخیر این برنامه را نصب کنید و بخواهید اکانت آن را خریداری کنید، ۲۰ درصد تخفیف شامل حال شما می‌ شود. بنابراین بهتر است که هرچه سریع‌تر اگر به یک فیلتر شکن قدرتمند و قوی نیاز دارید این برنامه را نصب و از اکانت پرسرعت آن استفاده کنید.

ویژگی های ارائه شده توسط فیلتر شکن AVG VPN

کمک به شما جهت افزایش امنیت و مروری مطمئن
استفاده از وای فای های عمومی با خیال راحت به علت امنیت بالا
دسترسی به تمامی موارد دلخواه در هر زمان و هر مکان
استفاده از بیش از ۵۰ سرور در لوکیشن های مختلف
ایجاد اتصالی پایدار بدون ایجاد وقفه

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *