دانلود فیلتر شکن Avira Phantom VPN برای کامپیوتر رایگان


دانلود فیلتر شکن Avira Phantom VPN برای کامپیوتر رایگان

دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن قوی avira phantom vpn pro

شما با استفاده از فیلتر شکن Avira Phantom VPN می توانید به راحتی تمامی محدودیت‌ های جغرافیایی را دور بزنید. و به محتوای مورد نیازتان در سایت‌ ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنید. این برنامه یکی از پر سرعت ترین و ایمن ترین فیلتر شکن های موجود در بازار است. که شما می توانید برای انجام کارهای روزمره اینترنتی خود از این برنامه فوق‌ العاده استفاده کنید. تمامی خدماتی که این برنامه به کاربران خود ارائه می‌ کند، رایگان است. بنابراین شما نیازی به پرداخت هزینه برای برخورداری از خدمات آن نخواهید داشت داشت.

مرور ناشناس و ایمن با برنامه Avira Phantom VPN

همان طور که گفته شد، این برنامه از امنیت فوق‌ العاده‌ای برخوردار است. و برای افزایش امنیت کاربران خود بستری را فراهم کرده است که کاربران با استفاده از آن می توانند مروری ناشناس و کاملا ایمن را تجربه کنند. در واقع این وی پی ان آی پی کاربران را هنگام اتصال آن ها به سرور هایش پنهان می‌ کند. و آی پی سروری را که به آن متصل شده اند را به عنوان موقعیت حقیقی آن ها معرفی می کند. از این طریق موقعیت جغرافیایی آن ها را پنهان می‌ کند و برای آن ها مروری ناشناس فراهم می‌ شود. نکته قابل توجه در مورد این برنامه این است که با استفاده از آن دیگر هیچ کدام یک از فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی نخواهد بود.

Screenshot image

سرعت بالای فیلتر شکن قوی Avira Phantom VPN

شما به کمک سرعت بالای این برنامه و سرور های با کیفیت آن می توانید به راحتی و با سرعت بسیار بالا به محتوای مورد نیازتان دسترسی پیدا کنید. این سرعت بالا برای شما اتصالی پایدار و پرسرعت را فراهم می‌کند. که می توانید با استفاده از آن به کارهای روزمره خود برسید. برای مثال می‌ توانید از این برنامه برای تماشای سریال و بازی کردن استفاده کنید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *