دانلود فیلتر شکن Award VPN برای گوشی همراه


دانلود فیلتر شکن Award VPN برای گوشی همراه

فیلتر شکن اندروید Award VPN + رایگان

امروزه استفاده از فیلتر شکن ها به منظور دور زدن فیلترینگ بسیار افزایش یافته است اما بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار کیفیت لازم را ندارند. و بسیاری از آن ها اطلاعات کاربران را به سرقت میبرند و از آن ها سواستفاده میکنند. ولی فیلتر شکن Award VPN  یکی از ایمن ترین و با سرعت ترین فیلتر شکن های موجود در بازار میباشد. شما با استفاده از این برنامه میتوانید محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید و از هر محتوایی که به دنبال آن هستید بهره ببرید. این برنامه، ما را از تمامی خدماتی که به دلیل فیلترینگ و سانسورینگ از آن محروم هستیم بهره مند میسازد. و امکان دسترسی به تمامی نقاط اینترنت را برای ما فراهم میکند.
همچنین شما با استفاده از این وی پی ان میتوانید حتی برنامه هایی که در کشورتان محدود شده است را نصب کنید و از آن بهره ببرید.

اتصال ایمن و پایدار با Award VPN

هنگامی که شما از شبکه های Wi-Fi عمومی و به طور کلی اتصالات نا امن استفاده می کنید، خطرات زیادی از جمله حمله اشخاص ثالث به قصد داده های شخصیتان شما را تهدید میکند. اما این وی پی ان برای افزایش امنیت کاربرانش و ارائه خدمات بهتر با رمزگذاری اتصالات آن ها این مشکل را حل کرده است. و با این کار برای آن ها اتصالی ایمن و غیر قابل نفوذ را به ارمغان می آورد. شما با استفاده از این اتصال ایمن میتوانید بدون هیچ نگرانی به هر سایت و برنامه ای وارد شوید و از خدمات آن بهره ببرید.

Screenshot image

سرعت بالای فیلتر شکن Award VPN

این وی پی ان به علت سرور های متعدد و با کیفیتی که دارد از سرعت بسیار بالایی برخوردار میباشد. بنابراین شما با استفاده از این برنامه و سرعت بالای آن میتوانید با بالاترین کیفیت به تماشای فیلم و سریال به صورت آنلاین و بدون سانسور بپردازید. همچنین به واسطه ی همین سرعت بالا به یکی از فیلتر شکن های محبوب برای گیمر ها تبدیل شده است. چرا که با افزایش سرعت اتصال آن ها و کاهش پینگشان تجربه یک گیم پلی بینظیر برای آن ها به وجود می آورد.


3 پاسخ به “دانلود فیلتر شکن Award VPN برای گوشی همراه”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *